Αποστολέας Θέμα: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?  (Αναγνώστηκε 25533 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:48:48 μμ »
Λοιπόν, Αφού έχασες την πτήση σου με δική σου ευθύνη (αν την ευθύνη την είχε η αεροπορική εταιρεία θα έπαιρνε το εισιτήριό σου και θα πλήρωνε η ίδια να έφευγες με την πρώτη οποιαδήποτε εταιρεία) τώρα όμως για να φύγεις πρέπει να πετάξεις μόνο με τις ίδιες αεροπορικές που είχες στο παλιό σου εισιτήριο και να πλήρωνες και πέναλτυ και διαφορά και θα πετούσες.
Τώρα όμως εάν θέλεις να πετάξεις με την πρώτη εταιρεία που έχει και δεν είναι στο παλιό σου εισιτήριο τότε πρέπει να πληρώσεις καινούργιο εισιτήριο και από  το παλιό να πάρεις κάποια χρήματα του ναύλου εάν τα πάρεις (εξαρτάται το εισιτήριο), και  τους φόρους όλους τις επιστροφής απο εκει που το αγόρασες.
Δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα άλλο.
Αυτό το κάνεις είτε απο τον πράκτορα σου είτε απο την εκεί αεροπορική.



Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος thailandgr

  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 8501
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
    • Ταυλανδη - χωρα παραδεισος
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:49:10 μμ »
http://bangkok.asiaxpat.com/directory/expat-associations-general-info/airlines/2974/egypt-air/

Address:    3/F, CP Tower
Silom Road, Bangkok Thailand


Phone:    66-2 231-0505 to 08; 535-2348/9 (airport)
Information:    Egypt Air office in Bangkok.
"Δικό σου είναι αυτό που δεν μπορεί να υπάρξει χωρίς εσένα"
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:50:05 μμ »
lostromos λαθος μου βγαζει και με 08 μπροστα και χωρις αυτο, αλλα και με το 0060030210 μπροστα αν ηταν της Ελλαδος

Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:52:37 μμ »
το λεωφορειο κανει καμια 10 αρια περιπου εξαρταται το λεωφορειο

μαικοα ας του δωσουμε συμβουλες τι ακριβως να κανει μην τον μπερδεψουμε απλα του εδωσα τηλεφωνο της egypt στο αεροδρομιο εκει μπορει να το σηκωσει καποιος οποτε και μπορει ναν το αλλαξει πριν την πτηση πληρωνωντας την διαφορα για αλλη μια φορα και απλα ας παει με οποιο μεσο θελει στην πρωτευοσα για να παρει την επομενη πτηση

παρε χωρις 08 οπως το εδωσα δεν βρηκαμε καποιο αλλο τηλεφωνο

Αποσυνδεδεμένος thailandgr

  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 8501
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
    • Ταυλανδη - χωρα παραδεισος
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:53:15 μμ »
βαλε το 02 μπροστά
"Δικό σου είναι αυτό που δεν μπορεί να υπάρξει χωρίς εσένα"
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry

Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 19:56:16 μμ »
κοιτα και αυτο Airport: 0 2134 2032-3

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 20:01:31 μμ »
δεν απανταει το 0 2134 2032-3, ειτε με το 2 σαν τελευται ειτε με το 3

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 20:03:32 μμ »
Δεν απαντανε σε κανενα νουμερο, δεν βγαινει κανεις. Δεν απαντουν στου αεροδρομιου(02-535-2348/9), μου λεει η αυτοματη να πατησω διαφορα κουμπια, τα πατησα ολα, εκανα ολες τις εκδοχες, αλλα δεν βγαινει κανεις, απλως χτυπαει το τηλεφωνο

Λοιπόν, Αφού έχασες την πτήση σου με δική σου ευθύνη (αν την ευθύνη την είχε η αεροπορική εταιρεία θα έπαιρνε το εισιτήριό σου και θα πλήρωνε η ίδια να έφευγες με την πρώτη οποιαδήποτε εταιρεία) τώρα όμως για να φύγεις πρέπει να πετάξεις μόνο με τις ίδιες αεροπορικές που είχες στο παλιό σου εισιτήριο και να πλήρωνες και πέναλτυ και διαφορά και θα πετούσες.
Τώρα όμως εάν θέλεις να πετάξεις με την πρώτη εταιρεία που έχει και δεν είναι στο παλιό σου εισιτήριο τότε πρέπει να πληρώσεις καινούργιο εισιτήριο και από  το παλιό να πάρεις κάποια χρήματα του ναύλου εάν τα πάρεις (εξαρτάται το εισιτήριο), και  τους φόρους όλους τις επιστροφής απο εκει που το αγόρασες.
Δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα άλλο.
Αυτό το κάνεις είτε απο τον πράκτορα σου είτε απο την εκεί αεροπορική.

Συγνωμη ρε ΜΑΙΚΟΑ, ειμαι λιγο σε '"ιδιαιτερη κατασταση" τωρα και το μυαλο μου εχει θολωσει, πολυ. Τα κανεις λιγο πιο λιανα ρε φιλε, σε παρακαλω.
Τι θα μου προτεινες, σε παρακαλω, δωσε ολη τη σοφια σου.. Δεν με χαλαει να ξαναπληρωσω πεν+διαφορα(καπου στα 130+), ή να παω με τις ιδιες εταιριες που ηταν στο εισητ, δλδ Thai-Airways και Egypt. Αλλα εσυ στη θεση μου τι θα εκανες ΤΩΡΑ. Θα επαιρνες την egypt(που πρωτο-εκλεισα το εισητ) αυριο το πρωι, και θα κανονιζες αλλη πτηση και με πεν+διαφορα. Τι επιλογες εχω τωρα, ειμαι σε συγχιση.
Εγω εξοδα θα ηθελα να γλιτωσω οσο γινεται δυνατον, αλλα αν εμφανιστει και καμια καλη ευκαιρια, και ξεμπερδευουμε, το κανω. Βεβαια να μην ειναι σαν να πληρωνω καινουριο εισητηριο. Εγω παντως μεχρι και 4 μερες εχω ακομη στο guest-house, μετα ερχεται το νοικι του αλλου μηνα, οποτε και το εισητη, αν υπερβει τις 4 αυτες μερες, ας παει πιο μετα.

Ψηλο επεξεργαστικα λιγο περαιτερω το ποστ σου, και απ'οτι λες, εχω ελπιδες να πεταξω με τις ιδιες αεροπορικες, αλλα φυσικα να πληρωσω πεν+διαφ. Οποτε σ'αυτο μενει μονο να κλεισει η ημερα και το πεν+διαφ, απ'τον πρακτορα της Αθηνας ή απο ΒΚΚ, αυτο δεν λες ?
Αλλα αν θελω να να πετάξω με τη πρώτη εταιρεία, τοτε γινονται αυτα που λες. Εμενα κυριως με απασχολουσε να μην πληρωσω καινουριο εισητηριο, διοτι η τιμη θα ειναι μεγαλυτερη απο ολα τα εξοδα γενικα
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 21, 2012, 16:51:30 μμ από Oytopikos »

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 20:53:09 μμ »
Συγνωμη ρε ΜΑΙΚΟΑ, ειμαι λιγο σε '"ιδιαιτερη κατασταση" τωρα και το μυαλο μου εχει θολωσει, πολυ. Τα κανεις λιγο πιο λιανα ρε φιλε, σε παρακαλω.
Τι θα μου προτεινες, σε παρακαλω, δωσε ολη τη σοφια σου.. Δεν με χαλαει να ξαναπληρωσω πεν+διαφορα(καπου στα 130+), ή να παω με τις ιδιες εταιριες που ηταν στο εισητ, δλδ Thai-Airways και Egypt. Αλλα εσυ στη θεση μου τι θα εκανες ΤΩΡΑ. Θα επαιρνες την egypt(που πρωτο-εκλεισα το εισητ) αυριο το πρωι, και θα κανονιζες αλλη πτηση και με πεν+διαφορα. Τι επιλογες εχω τωρα, ειμαι σε συγχιση.
Εγω εξοδα θα ηθελα να γλιτωσω οσο γινεται δυνατον, αλλα αν εμφανιστει και καμια καλη ευκαιρια, και ξεμπερδευουμε, το κανω. Βεβαια να μην ειναι σαν να πληρωνω καινουριο εισητηριο. Εγω παντως μεχρι και 4 μερες εχω ακομη στο guest-house, μετα ερχεται το νοικι του αλλου μηνα, οποτε και το εισητη, αν υπερβει τις 4 αυτες μερες, ας παει πιο μετα.
Eγώ θα έπαιρνα τον πράκτορά μου (σου) να μου (σου) τα κανόνιζε.

Κάνε και κάτι άλλο, πάρε τον πράκτορά σου στο σπίτι του και εξήγησέ του και μπορεί να μένει κοντά στο πρακτορείο του και να πάει να στο φτιάξει με τις ίδιες εταιρείες, και  θα πληρώσεις διαφορά + πέναλτυ.
Η ώρα εδώ τώρα είναι 20:50 το βράδυ, εγώ εάν ήμουν ο  πράκτορας σου και εάν του τα πεις όπως τα γράφεις θα είχα ξεσκιστεί να πάω  και να ανοίξω  το γραφείο μου (γραφείο του).
Κάνε του τώρα το τηλέφωνο στο κινητό του!!!!
Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:00:51 μμ »
ΟΚ λοιπον μου δινεις καποιες ελπιδες, αυριο δλδ, να μην παω Βangkok στις 6 η ωρα με τη πρωτη πτηση(μα και τι να κανω εκει αλλωστε, δεν ξερω), αλλα να περιμενω, καποιες ωρες, και να επικοινωνησω ειτε με τις ΒΚΚ, ειτε με τις Ελλαδος, και μαλλον θα πληρωσω μονο πεν+διαφορα εετσι.

Δεν εχω ιδεα για τους πρακτορες(γυν), που ζουν και τα προσωπικα τους τηλεφωνα, σπιτιου ή κινητου. Ξερω μονο τα ονοματα τους, και οτι δουλευον, κλεινουν τα εισητηρια στη συγκεκριμενη εταιρια(egypt). Τιποτα αλλο γαμωτο

Αποσυνδεδεμένος Yiannis

  • ****
  • Μηνύματα: 625
  • Φύλο: Άντρας
  • Yiannis... Ταξιδευειν…:)
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:04:54 μμ »
Δεν εχεις καμια ελπιδα φιλε μου αν δεν αλλαξεις την πτηση σου  Μπανγκοκ - Καιρο - Αθηνα τωρα οχι αυριο. Αν τα καταφερεις θα πληρωσεις το πεναλτυ για αυτη την πτηση και θα πληρωσεις και το εισητηριο απο Τσανκ Μαι για Μπανγκοκ, αλλιως θα πρεπει να βγαλεις καινουργια εισητηρια.

Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.
Ποτέ δεν είναι αργά !!!!

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:09:09 μμ »
Της ΒΚΚ, πρεπει να εχει ξεκινησει ηδη, οποτε.
γαμωτο μη μου λες τετοια....και ειχα παρει λιγο τα πανω μου με του ΜΑΙΚΟΑ

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:19:14 μμ »
ΟΚ λοιπον μου δινεις καποιες ελπιδες, αυριο δλδ, να μην παω Βangkok στις 6 η ωρα με τη πρωτη πτηση(μα και τι να κανω εκει αλλωστε, δεν ξερω), αλλα να περιμενω, καποιες ωρες, και να επικοινωνησω ειτε με τις ΒΚΚ, ειτε με τις Ελλαδος, και μαλλον θα πληρωσω μονο πεν+διαφορα εετσι.

Δεν εχω ιδεα για τους πρακτορες(γυν), που ζουν και τα προσωπικα τους τηλεφωνα, σπιτιου ή κινητου. Ξερω μονο τα ονοματα τους, και οτι δουλευον, κλεινουν τα εισητηρια στη συγκεκριμενη εταιρια(egypt). Τιποτα αλλο γαμωτο
Το εισιτήριό σου απο που το αγόρασες; και απο πού έκανες αλλαγές; Εκεί να απευθυνθείς..
Έάν το πήρες μέσα απο το κομπιούτερ πάρε τηλέφωνο στις κρατήσεις του BKK, ή πήγαινε στο αεροδρόμιο το  Τσανκ Μαι το πρωϊ μιά που θα πρέπει να πληρώσεις για να είσαι έτοιμος (το εισιτήριο σου) ότι ώρα που θα είναι να ταξιδεύσεις


Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:20:29 μμ »
Δεν εχεις καμια ελπιδα φιλε μου αν δεν αλλαξεις την πτηση σου  Μπανγκοκ - Καιρο - Αθηνα τωρα οχι αυριο. Αν τα καταφερεις θα πληρωσεις το πεναλτυ για αυτη την πτηση και θα πληρωσεις και το εισητηριο απο Τσανκ Μαι για Μπανγκοκ, αλλιως θα πρεπει να βγαλεις καινουργια εισητηρια.

Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.
Της ΒΚΚ, πρεπει να εχει ξεκινησει ηδη, οποτε.
γαμωτο μη μου λες τετοια....και ειχα παρει λιγο τα πανω μου με του ΜΑΙΚΟΑ
Μην απογοητεύεσαι, δεν ξέρουμε τι εισιτήρια κρατάς...
Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος billko

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 22.0.1229.94 Chrome 22.0.1229.94
Απ: Εχασα το αεροπλανο , τι κανω τωρα ?
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 20, 2012, 21:52:27 μμ »
Το εισιτήριό σου απο που το αγόρασες; και απο πού έκανες αλλαγές; Εκεί να απευθυνθείς..
Έάν το πήρες μέσα απο το κομπιούτερ πάρε τηλέφωνο στις κρατήσεις του BKK, ή πήγαινε στο αεροδρόμιο το  Τσανκ Μαι το πρωϊ μιά που θα πρέπει να πληρώσεις για να είσαι έτοιμος (το εισιτήριο σου) ότι ώρα που θα είναι να ταξιδεύσεις

Το εισητ το εκλεισα με την EgyptAir Ελλαδoς, οπως και την αλλαγη την εκανα με αυτους, οχι με της BKK, πληρωσε συγγενης σε τραπεζα στην Ελλαδα, και μετα μου εστειλαν το τροποποιημενο ε-τκτ στο email. Αρα τοτε σ'αυτην την περιπτωση εσυ τι προτεινεις(απλως τη γνωμη σου θελω, και λαθος αν κανεις), να παω στο αεροδρομιο στις 6 η ωρα και να κανω τι. Αυτο ο υπαλληλος μου το ειπε σε περιπτωση(νομιζω) που θα ταξιδεψω με την πρωτη πτηση για BKK, που ειναι στις 6am. Αλλα μετα τι.

Ή να παρω πρωτα το πρακτορειο της ΒΚΚ στις 9am(ωρα ταυλανδης) που ανοιγουν και να δω τι θα γινει. Ή, στις 13:00 ωρα ταυλανδης(9am ωρα Eλλαδος) και να το κανω με τις Ελλαδος το πρακτορειο. Αλλα σε καθε περιπτωση, αυτο που δεν εχω καταλαβει τελεικα ρε παιδια εγω Αεροδρομιο αυριο το πρωι στις 6, που εχει πτηση για ΒΚΚ, καλο θα'ταν να το παρω ή οχι, και να το παρω, για ποιο λογο, αυτο δεν εχω καταλαβει. Οπως και ΕΑΝ δεν κανονισω τι θα γινει με το εισητηριο, ειτε με της ΒΚΚ, ειτε με της Αθηνας, και να παω στις 6 το πρωι στο αεροδρομιο, τι θα κανω, και χωρις να εχω μιλησει με τα πρακτορεια, αφου ανοιγουν αργοτερα, στις 9(ΒΚΚ), και 13(Αθηνας) ωρα Ταυλανδης.

Πηρα ξανα, μετα απο πολλες φορες το νουμερο: 0 2134 2032-3 που εδωσε ο lostromos, και βγηκε μια σαν αγουροξυπνημενη κυρια και μου λεει δεν μπορει να κανει κατι, γιατι δεν ξερει, μου ειπε ειτε να περασω απο το ΒΚΚ αεροδρ counter της Egypt, να κανω εκει, κατι, και μου εδωσε και το γνωστο τηλ της EgyptAir BKK(231-0505-08).

Αλλα τα γραφεια της EgyptAir ειναι κλειστα το ΣΑΒ/ΚΥΡ στην Ελλαδα σιγουρα, και ειναι μονο ΑΝΟΙΚΤΑ απο 9-12 το ΣΑΒΒΑΤΟ στην Bangkok, οποτε τι μιλαμε τοσην ωρα γαμωτο, η οποιαδηποτε συννενοηση μαζι τους, μαλλον θα γινει απο ΔΕΥΤΕΡΑ. Και να παω ΒΚΚ, τα γραφεια τους μαλλον θα ειναι κλειστα, δεν ξερω για το Counter της EgyptAir στο αεροδρομιο της ΒΚΚ ...

Δεν ξερω τι να κανω, με τα νεα αυτα δεδομενα, τι θα κανατε εσεις ρε παιδια. Μην ξεχασετε οτι αυριο τελευταια μερα και απο ΜαεΣαι χ2

Αφου αν ειναι κλειστα τα γραφεια/πρακτορεια της EgyptAir το Σαβ/Κυρ, εγω μονο του αεροδρομιου θα παιρνω να δω αν μπορει να γινει κατι ενδιαμεσα, αλλιως, απο Δευτερα, εε τι αλλο να κανω..

Παντως παρουσιαζει ενδιαφερον οτι στο checkmytrip.com οσον αφορα το ε-τκτ μου, τα στοιχεια/λεπτομερειες της Thai-Airways(Chiang Mai-BKK) δεν υπαρχουν πια, και σβηστηκαν, μαλλον απ'το συστημα, εντος μισης ωρας νομιζω. ΕΝΩ, τα στοιχεια πτησεις της EgyptAir με την οποιαν εκλεισα πρωτα αλλα και αλλαξα το εισητηριο μετα, υπαρχουν οπως ηταν πριν, ακομα και μετα απο 2+ωρες. Μαλλον της εταιριας που στα βγαζει δεν της σβηνονται, και μπορει αυτο να δειχνει οτι εχει καποιο λογο στην περαιτέρω αλλαγη τους, τι μπορει να σημαινει αραγε.
Δεν ξερω τι να κανω αυριο, να παω νωρις-νωρις στο αεροδρομιο 6am μπας και να κανω τι, ή να παω σταση λεωφορειου στις 6am για να παω ΜαεΣαι, γιατι μου πεφτει πολυ λιγοτερο να παω εκει, με τα οποια εξοδα, απ'οτι να πληρωσω προστιμο 500μπατ για καθε ημερα καθυστερησης.

(ΜΑΙΚΟΑ το εισητ μου ειναι το Οικονομικο,  Fare type: Coach, δεν ξερω αν αυτο βοηθαει)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 20, 2012, 22:27:01 μμ από billko »