Αποστολέας Θέμα: νυχτερινή ζωη?  (Αναγνώστηκε 16731 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

dimitris26

  • Επισκέπτης
νυχτερινή ζωη?
« στις: Ιούνιος 27, 2010, 13:36:08 μμ »
ωραια παιδιά με ανεβάσατε ω ρε τι έχει να γίνει...το μυαλό μου είναι πότε θα φτάσουν  μέρες να  φύγω κάτι τελευταίο μπορεί να  μου προτεινει κανείς Κανά καλό βίντεο να δω στο YouTube  να φτιαχτώ από την νυχτερινή ζωη…γιατι έχω δει μερικά και δεν με ενθουσίασαν thanx  εκ τον προτέρων…
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 28, 2010, 18:50:16 μμ από Oytopikos »



Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.4 Firefox 3.6.4
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 27, 2010, 13:40:44 μμ »
λιγο ψαξιμο στο youtube και θα δεις παρα πολλα τι να σου πουμε.αν και μονο με την ιδεα οτι πας διακοπες επρεπε να ησουν αρκετα ανεβασμενος

Αποσυνδεδεμένος farang

  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 27, 2010, 13:47:34 μμ »
Παρε μια ιδεα  ;)          
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 27, 2010, 23:20:03 μμ από Oytopikos »

dimitris26

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 27, 2010, 14:03:40 μμ »
Φοβερά τα βίντεο φίλε μου αν και τον Αύγουστο που θα πάω δεν θα έχει καμία σχέση πιστεύω….((((( όσο για  της κοπέλες που είδα έπαθα   ζημιά μήπως ήταν όλες ι καλές lady boy??όπως και να έχει ένα θα πω phuket…ερχομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

doctortilac

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 27, 2010, 16:44:13 μμ »
Φοβερά τα βίντεο φίλε μου αν και τον Αύγουστο που θα πάω δεν θα έχει καμία σχέση πιστεύω….((((( όσο για  της κοπέλες που είδα έπαθα   ζημιά μήπως ήταν όλες ι καλές lady boy??όπως και να έχει ένα θα πω phuket…ερχομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Συγνώμη φίλε μου για να καταλάβουμε και εμείς γιατί πας στην Ταϊλάνδη για σεξοτουρισμο η για να δεις τον Buddha?

dimitris26

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 27, 2010, 16:50:50 μμ »
Φίλε μου πάω και για σεξοτουρισμο γιατί όχι ενοχλω κανένα αλλά και ποτάκια μπαράκια χορό μπανακια και ότι άλλο πεχτει :))))))) :)

doctortilac

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 27, 2010, 17:08:11 μμ »
Φίλε μου πάω και για σεξοτουρισμο γιατί όχι ενοχλω κανένα αλλά και ποτάκια μπαράκια χορό μπανακια και ότι άλλο πεχτει :))))))) :)

Συγνώμη φίλε μου αλλά δεν ήξερα ότι στην Ταϊλάνδη πάνε για σεξοτουρισμο. Από μερικούς εδώ μέσα μου κάνανε πλύση εγκέφαλου και εχω πειστεί  ότι στην Ταϊλάνδη πάνε μόνο για τον Buddha και για της παραλίες και για αγορές. Πραγματικά εχω μήνη με το στόμα ανοικτό.

dimitris26

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 27, 2010, 17:28:48 μμ »
Doctore ξέρω ότι είσαι ψαγμενος και με ειρωνευεσαι σωστά ?

Συγχώνευση : Ιούνιος 27, 2010, 18:11:18 μμ
Φίλε μου sorry σε παρεξηγησα οκ τώρα κατάλαβα ταξιδιώτη
φίλε μου thenx
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 27, 2010, 18:11:18 μμ από dimitris26 »

Αποσυνδεδεμένος Thailander

  • ***
  • Μηνύματα: 503
  • Φύλο: Άντρας
  • "Ride slower than your guardian angel can fly"
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.70 Chrome 5.0.375.70
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 27, 2010, 18:53:18 μμ »
ωραια παιδιά με ανεβάσατε ω ρε τι έχει να γίνει...το μυαλό μου είναι πότε θα φτάσουν  μέρες να  φύγω κάτι τελευταίο μπορεί να  μου προτεινει κανείς Κανά καλό βίντεο να δω στο YouTube  να φτιαχτώ από την νυχτερινή ζωη…γιατι έχω δει μερικά και δεν με ενθουσίασαν thanx  εκ τον προτέρων…

http://www.thai.gr/forum/index.php?topic=2844.0
ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ χωρις να θελω
θα ΠΕΘΑΝΩ χωρις να θελω
ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ τουλαχιστον
να ζησω οπως θελω

doctortilac

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 27, 2010, 18:59:09 μμ »
παιδια ξερετε καποια καλη λυση για 2 ατομα και μονο και μονο τα εισητηρια???
θελουμε μονο εισητηρια και θα βρουμε την ακρη ξερουμε απταιστα αγγλικα..

εσύ ξέρεις αγγλικά αυτοί ξέρουν?

Συγχώνευση : Ιούνιος 27, 2010, 19:04:04 μμ
Doctore ξέρω ότι είσαι ψαγμενος και με ειρωνευεσαι σωστά ?

Συγχώνευση : [time]Ιούνιος 27, 2010, 18:11:18 μμ[/time]
Φίλε μου sorry σε παρεξηγησα οκ τώρα κατάλαβα ταξιδιώτη
φίλε μου thenx

Όχι φίλε μου δεν σε ειρωνεύτηκα ποτέ και εγώ σαν εσένα σκέφτομαι  αλλά μερικοί 4-5 θέλανε να μου περάσουν την ηδέα   ότι στην Ταϊλάνδη πάνε μόνο για τον Buddha και για της παραλίες.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 27, 2010, 19:04:04 μμ από doctortilac »

Αποσυνδεδεμένος Nikolas

  • **
  • Μηνύματα: 75
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 27, 2010, 19:51:31 μμ »
 Μπράβο στον dimitris26 γιά την ειλικρίνια του. Το θέμα λύνεται μ'ένα μικρό γκάλοπ. Πόσοι από τα 1000 άτομα του φόρουμ πήγαν κάτω σαν ζευγάρι, άρα γιά τον ήλιο, τις παραλίες και την κουλτούρα. Εγώ πάντως γιά μήνες στο πούκετ συνάντησα (με μία εξαίρεση) μόνο άρρενες Ελληνες. Ας μη ντρεπόμαστε να αναφέρουμε το βασικό λόγο που ο απόγονος του Περικλέους (!) πάει κάτω. Αν δεν είναι εντελώς γκάου, η Ταϋλάνδη θα τον μαγέψει γιά πολλά άλλα πράγματα.
 Επιπλέον το φόρουμ είναι σε αρκετά ψηλό επίπεδο και πρέπει να κρατηθεί έτσι. Θεωρώ τις απόψεις του ντόκτορα, όπως και τις εντελώς αντίθετες, πάρα μα πάρα πολύ χρήσιμες γιά κάθε καινούργιο επισκέπτη...

dimitris26

  • Επισκέπτης
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 27, 2010, 21:43:14 μμ »
Να ρωτήσω κάτι ακόμα  που μάλλον  να είναι χαζό  η κοπελιές στην pattaya σε σχέση με το phuket  έχουν διαφορετική εμφανισι?γιατι  στο phuket μου φαίνονται λίγο διαφορετικές κάνω λάθος?

Αποσυνδεδεμένος Ivan

  • ***
  • Μηνύματα: 329
  • Φύλο: Άντρας
  • Τοῦ Ἄλμπορ τὸ φανάρι πότε θὰ φανεῖ;
  • OS:
  • Mac OS X 10.5.5 Mac OS X 10.5.5
  • Browser:
  • Safari 3.1.2 Safari 3.1.2
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 28, 2010, 01:30:11 πμ »
Φίλε μου πάω και για σεξοτουρισμο γιατί όχι ενοχλω κανένα αλλά και ποτάκια μπαράκια χορό μπανακια και ότι άλλο πεχτει :))))))) :)
Συγνώμη φίλε μου αλλά δεν ήξερα ότι στην Ταϊλάνδη πάνε για σεξοτουρισμο. Από μερικούς εδώ μέσα μου κάνανε πλύση εγκέφαλου και εχω πειστεί  ότι στην Ταϊλάνδη πάνε μόνο για τον Buddha και για της παραλίες και για αγορές. Πραγματικά εχω μήνη με το στόμα ανοικτό.

Αγαπητε μου γιατρε, αναρωτιεμαι πως ενας ανθρωπος του δικου σας επιπεδου και πορειας αρεσκεται σε ειρωνικα σχολια? :) ??? Απο την αλλη ειμαι σιγουρος οτι σεις που δωσατε τον ιερο ορκο του Ιπποκρατη, δεν ειναι δυνατο να υποστειτε καμια τεχνικη πλυσης εγκεφαλου! Εξαλλου ενας ανθρωπος της δικης σας κοινωνικης επιφανειας και καταξιωσης αποκλειεται να χρειαζεται διακοπες σεξοτουρισμου, καθως σιγουρα και εδω (στην μικρη μας χωρα, που ο καθενας αξιολογειται) ειμαι πεπισμενος οτι τα καταφερνετε περιφημα με ιδαιτερη επιτυχια, χωρις να κανεται χρηση της οικονομικης σας σταθμης. Ετσι μονο σαν καποιο ειδους ''ιατρικου'' χιουμορ μπορω να εκλαβω τα οσα αναφερατε περι αστυνομευσεως του φορουμ, καθως στους 11 μηνες που ειμαι μελος δεν εχει υποπεσει κατι παρομοιο στην αντιληψη μου. Μολαταυτα αισθανομαι πως δεν χρειαζεται τετοιου ειδους αστυνομευση το φορουμ καθως τα μελη του, οπως και σεις αλλωστε, φροντιζετε να σεβεστε και να διαδιδεται τους στοχους δημιουργιας του. :D
Μπροστά σου τρεῖς ἐλέφαντες ντυμένοι στὰ χρυσά,
ὄξω ἀπ᾿ τοῦ Βούδα τὴ σπηλιά, ψηλὰ στὴν Κουρνεβάλα.
Τώρα σκοντάφτεις, Γέροντα, στοῦ δρόμου τὰ μισὰ
καὶ πᾶς γιὰ νὰ λειτουργηθεῖς σὲ γάϊδαρο καβάλα.

Αποσυνδεδεμένος PaterDemon

  • ***
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • เหมือนกันแต่แตกต่าง
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 28, 2010, 08:06:25 πμ »
 :D :D :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος HOMIES

  • ***
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • LIFE IS JUST A RIDE
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.10 Firefox 3.5.10
Απ: ερωτησεις για πρωτη φορα
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 28, 2010, 10:43:20 πμ »
γιατι ρε παιδια δεν υπαρχουν ατομα που να μην κατεβαινουν για σεξοτουρισμο? η μενεγακη ας πουμε τι εκανε στην ταυλανδη σεξοτουρισμο? παντοτε υπαρχει και η αλλη πλευρα... προφανως η ταυλανδη τα συνδιαζει και τα 2 πραγματα με πολυ ωραιο τροπο.
Γυρνάω στον κόσμο, πουθενά δε βλέπω ξένο όπου μένω.
Γυρνάω πίσω και από όποιον συναντήσω, μαθαίνω.
Δίνω, παίρνω, ανασαίνω από τα χρώματα, πληθαίνω,
από τ' αρώματα μαγεύομαι και ταξιδεύω.
Γυρεύω για όλους μας το ίδιο όμορφο στέγαστρο,
φτιάχνω φωτιά για όποιον θέλει κόσμο αταίριαστο.