Αποστολέας Θέμα: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?  (Αναγνώστηκε 32425 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος labiko

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 651
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 18, 2010, 10:21:06 πμ »
στον πειραια το βεβαιωνεις?  ..... δεν ντρεπεσαι παντρεμενος ανθρωπος?  χαχαχα

joedoe

  • Επισκέπτης
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 18, 2010, 11:35:41 πμ »
Ρε παιδια ειλικρινα δεν ντρεπεστε?Ποσο τελειωμενος πρεπει να εισαι για να πηγαινεις για το Σεξ?
Συγνωμη φιλε αλλα εσυ ποσων χρονων εισαι; Εγω με 120 κιλα ολο το σωμα μεσα στην τριχα και με ελαχιστα πλεον μαλλια, δεν βρισκω γυναικα Ελλαδα πλην εκδιδομενες, επισημως ή ανεπισημως, αν και πιστευω οτι ειμαι καλος ανθρωπος και οικονομικα οχι άσχημα. Δηλαδη τι να κανω; Να μην χαρώ την ζωή μου; Να κλειστώ στο καβουκι μου; Δικαιωμα στην ζωη δεν εχω εγω; Αφου εκει μου δινουν σημασια οι γυναικες να μην παω; Τα περι κουλτουρας, χαμογελαστων ανθρωπων κλπ εχω απαντησει διεξοδικα με πολλα μου ποστ παλαιοτερα. Είμαι και εγω της άποψης Ταυλανδη = Πακετο (Lakis)

Αποσυνδεδεμένος kwstas

  • *
  • Μηνύματα: 30
  • OS:
  • Mac OS X 10.5.8 Mac OS X 10.5.8
  • Browser:
  • Safari 5.0 Safari 5.0
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 18, 2010, 13:22:35 μμ »
Ενα μπραβο απο μενα στον  παραπανο φιλο για την ειληκρινια, του και τον τροπο που απαντησε!!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Taxidiwtis

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 913
  • Φύλο: Άντρας
  • Ubi bene, ibi patria...
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.99 Chrome 5.0.375.99
    • Audiolabs
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 18, 2010, 14:51:06 μμ »
Να συμπληρωσω για μενα ειναι ολο το "Πακετο".....και οταν λεω πακετο εννοω και κουλτουρα και ομορφα τοπια και εξυπηρετικους,χαμογελαστους ανθρωπους και εντονη νυχτερινη διασκεδαση και ομορφα κοριτσια και καλες τιμες..........
Ολα αυτα τα εχει η Ταυλανδη

Πιστευω οτι ο φιλος Λακης εχει δικαιο και οταν λεμε σεξ νομιζω εννοουμε την πραξη καθ αυτη. Και φυσικα μπορεις να βρεις και στην Ελλαδα αλλα αυτο συνεπαγεται υποχρεωσεις αγαπες,ερωτες,σαλιαριαματα και πιστευω οτι υπαρχει κοσμος που δεν τα θελει αυτα(ο καθενας για τους δικους του λογους)Φυσικα μπορει καποιος που δεν τα θελει αυτα να απευθυνθει  στον αγοραιο ερωτα αλλα δεν θα εχει τις επιλογες της Ται οπως και θα ξοδεψει παραπανω και φυσικα δεν θα ειναι σε ενα τοσο μα τοσο ομορφο μερος που σου αποπνεει μια τετοια ανεμελια ,αφυσικη,σχεδον παιδικη.... -φυσικα  υπαρχουν και εξαιρεσεις...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 18, 2010, 14:56:53 μμ από Taxidiwtis »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis

  • ****
  • Μηνύματα: 625
  • Φύλο: Άντρας
  • Yiannis... Ταξιδευειν…:)
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.5.10 Firefox 3.5.10
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 18, 2010, 14:55:11 μμ »
Θα σας πω μολις γυρισω απο κατω, αν και γιατι αγαπησα την Ταιλανδη......
Ποτέ δεν είναι αργά !!!!

Αποσυνδεδεμένος Lakisscorpio(The Butcher)

  • ****
  • Μηνύματα: 737
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 18, 2010, 15:58:21 μμ »
Να συμπληρωσω για μενα ειναι ολο το "Πακετο".....και οταν λεω πακετο εννοω και κουλτουρα και ομορφα τοπια και εξυπηρετικους,χαμογελαστους ανθρωπους και εντονη νυχτερινη διασκεδαση και ομορφα κοριτσια και καλες τιμες..........
Ολα αυτα τα εχει η Ταυλανδη

Πιστευω οτι ο φιλος Λακης εχει δικαιο και οταν λεμε σεξ νομιζω εννοουμε την πραξη καθ αυτη. Και φυσικα μπορεις να βρεις και στην Ελλαδα αλλα αυτο συνεπαγεται υποχρεωσεις αγαπες,ερωτες,σαλιαριαματα και πιστευω οτι υπαρχει κοσμος που δεν τα θελει αυτα(ο καθενας για τους δικους του λογους)Φυσικα μπορει καποιος που δεν τα θελει αυτα να απευθυνθει  στον αγοραιο ερωτα αλλα δεν θα εχει τις επιλογες της Ται οπως και θα ξοδεψει παραπανω και φυσικα δεν θα ειναι σε ενα τοσο μα τοσο ομορφο μερος που σου αποπνεει μια τετοια ανεμελια ,αφυσικη,σχεδον παιδικη.... -φυσικα  υπαρχουν και εξαιρεσεις...

Φιλε Ταξιδιωτη,συμπληρωσες την σκεψη πολυ ωραια!!!!
Αντε και αλλαξε τα εισητηρια και ελα μαζι μου στο "χωριο"!!!!Θα σε προσεχω εγω!!!!και να ερθεις,θα παμε και Πουκετ μαζι!!!Αντε και να το δω και αυτο το μερος!!!

Αποσυνδεδεμένος teosep

  • ****
  • Μηνύματα: 606
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 19, 2010, 08:59:43 πμ »
@ joedoe

Ησουν πολυ ειλικρινεις και μας αποστομωσες ! Αν και οσα ανεφερες(παχος κλπ) ειναι πραγματα που παλευονται !

Αποσυνδεδεμένος giannis

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 1107
  • Φύλο: Άντρας
  • «Το ψέμα ποτέ δεν ζει για να γεράσει.»
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Απ: νυχτερινή ζωη?
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 05, 2010, 01:53:52 πμ »
πριν μερικους μηνες ειχα ρωτησει" για ποιους λογους αγαπαμε την ταιλανδη??"
οσοι απαντησαν ανεφεραν 100 διαφορετικους λογους εκτος ενος που θεωρω οτι ηταν ισος ομονος ειληκρινης (για σεχ)!!!!!!!! Παιδια δεν ειναι ντροπη, πιστευω οτι το 90% "Αγαπαει" αυτη τη χωρα γιατι εκτος τον αλλων το βασικοτερο που παρεχει στο μεγαλητερο ποσοστο τον φιλων ειναι το φτηνο σεχ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ για τους περισοτερους δεν υπαρχουν καν η ερχονται πααρα πολυ δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος kosa

  • ****
  • Μηνύματα: 871
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
    • Ταϋλάνδη ένα ταξίδι που κρατάει χρόνια
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 05, 2010, 08:32:46 πμ »
 
πριν μερικους μηνες ειχα ρωτησει" για ποιους λογους αγαπαμε την ταιλανδη??"
οσοι απαντησαν ανεφεραν 100 διαφορετικους λογους εκτος ενος που θεωρω οτι ηταν ισος ομονος ειληκρινης (για σεχ)!!!!!!!! Παιδια δεν ειναι ντροπη, πιστευω οτι το 90% "Αγαπαει" αυτη τη χωρα γιατι εκτος τον αλλων το βασικοτερο που παρεχει στο μεγαλητερο ποσοστο τον φιλων ειναι το φτηνο σεχ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ για τους περισοτερους δεν υπαρχουν καν η ερχονται πααρα πολυ δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


σεβομενος την  γνωμη σου θα ηθελα να σου πω οτι δεν αντικατοπτριζει  απο οσους τουλαχιστον εγω ξερω   την πραγματικοτητα.  και να κατηγορεις εμεσα καποιους για υποκρισια  δεν ειναι πρεπον
Ο ταξιδιώτης βλέπει ότι βλέπει. Ο τουρίστας βλέπει ότι έχει έρθει να δει.
G.K. Ghesterton

http://thailandmymemories.wordpress.com/

Αποσυνδεδεμένος giannis

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 1107
  • Φύλο: Άντρας
  • «Το ψέμα ποτέ δεν ζει για να γεράσει.»
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #24 στις: Σεπτέμβριος 05, 2010, 10:43:39 πμ »
αγαπητε  κοsa  δεν εγραψα για το 100% των μελων  αλλα για το 90% σαφως και αρκετοι δεν το εχουν προταρχικο σκοπο !!! εαν αφαιρεσης  το 90% απο τα 1500 ατομα που γραφουν μενει ενας καλος  αριθμος για τα ατομα που ξερεις !!!!!(υποψιν ποσοι ακομα ατομα ειναι που δεν ξερουν  το forum η δεν εχουν σχεση με το ιντερνετ) παρα πολλα!!!  ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ δεν ειπα οτι το σεξ ειναι κακο ισα ισα αλλα τουλαχιστον να μην ντρεπομαστε να το λεμε

Αποσυνδεδεμένος kosa

  • ****
  • Μηνύματα: 871
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
    • Ταϋλάνδη ένα ταξίδι που κρατάει χρόνια
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 05, 2010, 12:52:41 μμ »
 το σεξ αλλα και η γυναικια παρουσια ειναι  επιθυμητη παντου αρκει  φιλε Γιαννη να μην ειναι η βασικη προυποθεση για αυτο το ταξιδι.
Ο ταξιδιώτης βλέπει ότι βλέπει. Ο τουρίστας βλέπει ότι έχει έρθει να δει.
G.K. Ghesterton

http://thailandmymemories.wordpress.com/

Αποσυνδεδεμένος cocos

  • **
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγαπώ και εγώ την Τα'ι'λάνδη!!!
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.127 Chrome 5.0.375.127
    • Ag. Paraskevi
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 05, 2010, 18:41:58 μμ »
εμένα να πω την αλήθεια μου άρεσε όλο το πακέτο πριν ακόμα ταξιδέψω για εκεί!από τα χρώματα της αεροπορικής εταιρίας ακόμα!μου αρέσουν οι ασιάτισες,είχα ακούσει ότι είναι φτηνά με ωραία μέρη και αποφάσισα να πάω.
έπαθα την πλάκα της ζωής μου!από τις ελάχιστες φορές που η πραγματικότητα είναι πιο ωραία απο την φαντασία!!
υπέροχα μέρη,ζούγκλα,ωραίες παραλίες,όλοι είναι χαμογελαστοί,φτηνότερη ζωή απο εδω,τροπικά φρούτα,θαλασσινά,ωραίες και συμπαθέστατες γυναίκες,......
όσον αφορά το σεξ,να σας διαβεβαιώσω πως δεν θα πήγαινα μόνο για αυτό!αν ήταν μόνο για αυτό έμενα και εδώ ή πήγαινα με τα ίδια λεφτά ή φτηνότερα σε μια άλλη χώρα!
εμένα παιδιά άνοιξε το κέντρο της αγάπης  και της ελευθερίας μέσα μου!και λογικό είναι,όταν ζεις μέσα στην ανασφάλεια και την καταστροφολογία,μόλις πας σε μια τέτοια όαση να εθιστείς!!!!!     ;)

Αποσυνδεδεμένος ΠΕΤΡΟΣ

  • *
  • Μηνύματα: 14
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 09:17:28 πμ »
Υποκρισία και....κουλτούρα.Μην μιλάς για το σεξ γιατι το ξέρειςτο νεοελληνικό στανταρ που λέει το εχουμε ξεπερασει.Πινακοτι-Πινακοτι ελα απο το αλλο μου αυτι.Τελος ....πάμτων το θεμα ειναι να ειμαστε υγιεις και να περνάμε καλά

Αποσυνδεδεμένος dimitrisdtc

  • ***
  • Μηνύματα: 409
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 14, 2010, 12:10:05 μμ »
Υπάρχει ενας μπακαλίστικος αλλα αξιόπιστος τρόπος για να δωθει η απαντηση , γιατί οι Ελληνες αγαπάνε την Ταιλάνδη ( περα του τι ισχυρίζεται ο καθένας ή τί εμπειρική γνώμη έχει )
Υπολογίζουμε πόσες γυναίκες συμμετέχουν στο φόρουμ και επισκέπτονται συχνά τη χώρα....έχοντας πρωταρχικά κίνητρα προφανώς το να επισκεφτούν τα νησιά, να γνωρίσουν την κουλτούρα  κλπ και υποθέτουμε πως ο αντρικός πληθυσμός του φορουμ που πάει εκεί με όμοια κίνητρα είναι αντίστοιχος.
Αν οι γυναίκες λοιπόν εδω είναι -τυχαίο το νούμερο- το 5 τοις εκατο, αλλο ενα 5 τοις εκατό αντρών λογικά πάει στην Ταιλάνδη για αντίστοιχους λόγους...οι υπόλοιποι πηγαίνουν κυρίως για το σεξ. Αλλιώς πρέπει κανείς να στοιχειοθετήσει-αν βγάλεις το σεξ στην άκρη-για ποιο λόγο άραγε η Ταιλάνδη είναι αντρικός προορισμός κι όχι γυναικείος.(μάλιστα ακόμα χειρότερα μιας και σίγουρα κάποιες γυναίκες πάνε επίσης για το σεξ, κι αυτό είναι μια αλήθεια που δεν χρειάζεται ανάλυση)
Επίσης απλά, όσοι πηγαίνουν Πατάγια, πηγαίνουν φυσικά για σεξ μιας και μόνο ενας παλαβός θα πήγαινε για άλλο λόγο στο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ μέρος της χώρας.
Οπότε κάντε τις αναγωγές σας......

Υ.Γ.   Φαίνεται πως Ελληνες, Τούρκοι, Αραβες , ίσως και Ιταλοι είναι ακόμη σεξουαλικά πεινασμένοι οπότε παρατηρεί κανεις αυτή τη δυσαρμονιά στα νούμερα αντρών και γυναικών τουριστών που επισκέπτονται τη χώρα ή που συμμετέχουν σε ανάλογα φόρουμς. Κάτι που δεν ισχύει για άλλους.....απο την κεντρική βόρεια ευρώπη πλέον οι τουρίστες ερχονται μισοι -μισοί, επίσης τα ξένα φόρουμς είναι γεμάτα με πόστ γυναικών, ενω περισσότεροι δυτικοί τουρίστες πάνε πλέον μαλαισία παρά Ταιλάνδη........
και παρ ότι γράφω λιγάκι πρόχειρα γιατί βιάζομαι και η σκέψη μου μοιάζει κάπως άτακτη, νομίζω πως καταλαβαίνετε τί θέλω να πω. Συμφωνώ λοιπόν με τα συμπεράσματα των περισσοτερων που πόσταραν πρίν.

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
    • Thailand
Απ: για ποιους λογους ολοι μας αγαπαμε την ταιλανδη?
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 14, 2010, 12:18:44 μμ »
Ο λόγος αντρών-γυναικών στο φόρουμ είναι  5.2:1

Δηλαδή από τα 1669 μέλη , τα 332 περίπου είναι γυναίκες.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 14, 2010, 12:26:34 μμ από Oytopikos »