Αποστολέας Θέμα: Διαδικασιες για αδεια παραμονης για παντρεμενους  (Αναγνώστηκε 71469 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος JinTheGod

  • *
  • Μηνύματα: 1
  • OS:
  • Android 10.0 Android 10.0
  • Browser:
  • Chrome 84.0.4147.125 Chrome 84.0.4147.125
Απ: Διαδικασιες για αδεια παραμονης για παντρεμενους
« Απάντηση #90 στις: Αύγουστος 24, 2020, 10:34:45 πμ »
Καλησπέρα στο φόρουμ!! 

αρα ΠΡΟΣΟΧΗ.....ΑΝ Η ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΑς ΛΕΙΨΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕς ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΑς ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΕΓΓΡΑΦΑ



Φίλε μου παρακολουθώ όλη την πορεία σου και ο μαραθώνιος μοιάζει πιο εύκολος..η γραφειοκρατία εδώ δεν παίζεται..!
Ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζεις, όταν βγει η άδεια διαμονής τής γυναίκας μου δεν μπορούμε δηλαδή εάν θέλουμε να πάμε στο εξωτερικό να εργαστούμε; όταν επιστρέψουμε θα έχουμε πρόβλημα για την ανανέωση άδειας διαμονής;

Επίσης μεθαύριο έχουμε να πάμε για την περιβόητη συνέντευξη! ( Λες και είμαστε τίποτα εγκληματίες και πρέπει να περάσουμε από 100 ανακρίσεις..) Τί ερωτήσεις κάνουν στο περίπου; Μας έχουν ταυτόχρονα και τους δύο μαζί η χωριστά;Με αγχώνει γιατί η γυναίκα μου δεν μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και φοβάμαι μην αγχωθει αν δεν καταλάβει κάτι πού την ρωτήσουν.

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 79.0 Firefox 79.0
    • Thailand
Απ: Διαδικασιες για αδεια παραμονης για παντρεμενους
« Απάντηση #91 στις: Αύγουστος 24, 2020, 21:08:10 μμ »


Επίσης μεθαύριο έχουμε να πάμε για την περιβόητη συνέντευξη! ( Λες και είμαστε τίποτα εγκληματίες και πρέπει να περάσουμε από 100 ανακρίσεις..) Τί ερωτήσεις κάνουν στο περίπου; Μας έχουν ταυτόχρονα και τους δύο μαζί η χωριστά;Με αγχώνει γιατί η γυναίκα μου δεν μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και φοβάμαι μην αγχωθει αν δεν καταλάβει κάτι πού την ρωτήσουν.

Ξεχωριστά θα μπείτε , μην αγχώνεσαι , τυπικά είναι