Αποστολέας Θέμα: ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ  (Αναγνώστηκε 4958 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος geokan

  • *
  • Μηνύματα: 1
  • OS:
  • Mac OS X 10.6 Mac OS X 10.6
  • Browser:
  • Firefox 13.0 Firefox 13.0
ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
« στις: Νοέμβριος 07, 2012, 01:02:32 πμ »
hello guys!!!είμαι με μια ταϊλανδέζα την οποια είχα γνωρίσει στην bratislava σε ένα club.έφυγα όμως από εκεί διότι πέρασα με 10% στην ελλάδα.είμαστε πολύ δεμένοι.είμαστε μαζί από τον Μάιο .η κοπέλα δουλεύει σε ξενοδοχείο και σε massage shop....υπάρχει κάποιος ο οποιος θα μπορούσε να μου δώσει πληροφορίες g massage shop στην ελλάδα η να με φέρει σε επαφή με ταϊλανδούς η ταϊλανδέζες που δουλεύουν στην ελλάδα??ευχαριστώ :) :)

a ξέχασα να τονίσω ότι οποιαδήποτε σοβαρή δουλειά είναι δεκτη...να σημειώσω ότι η κοπέλα μου έχει τελειώσει "ιαπονεζικι" φιλοσοφία.



rtfm Σε παρακαλώ να γράφεις με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες σύμφωνα με τους Κανόνες Συμμετοχής του forum
Αυτό το μήνυμα διορθώθηκε τυχόν επόμενα θα διαγράφονται

thai.gr team

H εγκυρότητα μιας αγγελίας καθιστά υπεύθυνο αποκλειστικά και μόνο το μέλος που τη δημοσιεύει.Η διεύθυνση του φόρουμ δεν έχει την δυνατότητα να ελέγξει και να αξιολογήσει την εγκυρότητα και την αξιοπιστία της

thai.gr team
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 07, 2012, 06:53:18 πμ από Oytopikos »



Αποσυνδεδεμένος mikelangelo

  • ***
  • Μηνύματα: 244
  • OS:
  • Windows 8/Server 2012 Windows 8/Server 2012
  • Browser:
  • Firefox 27.0 Firefox 27.0
"N' αγαπας την ευθυνη.
Να λες εγω,  εγω μοναχος μου
Θα σωσω τον κοσμο.
Αν χαθει, εγω θα φταιω."

Νικος Καζαντζακης

sotirios22

  • Επισκέπτης
Απ: ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 12, 2014, 09:17:44 πμ »
ΑΧΙΟΜΑΚΑΡΟΥ ΣΩΤΗΤΙΟΣ 6944441089...... θέλει μεγάλά προσοχει φιλέ μου τηλεφώνησε μου .......