Αποστολέας Θέμα: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου  (Αναγνώστηκε 22195 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 23.0.1271.95 Chrome 23.0.1271.95
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 21:39:16 μμ »
Καλησπερα απο οτι φαινεται εκανα μεγαλο κακο.Ενα μεγαλο συγνωμη λοιπον απο εμενα που θα επρεπε να ξερω οτι το ολυμπικο δεν ηταν ανοιχτο μιας και ουτε το site τους το εγγραφε.

Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που προσπαθουσαν τοσες μερες να βγαλουν μια ακρη με τις τοσες αποψεις και ιδεες που ειχαμε.
Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που τους ταλαιπωρεισα και πηγαμε λιγο πιο διπλα για καφε καθως και του οτι ενημερωσαμε βαζοντας και τηλεφωνο,εχει διαγραφει τωρα για ευνοητους λογους,ωστε να μας βρουν.Βεβαια δεν μπορουν να εχουν ολοι ιντερνετ μεσω κινητου και το καταλαβαινω.Λογω ομως και δικων μου προβληματων ξεχασα τελειως να βαλω τηλεφωνο ωστε να υπαρχει.

Μια συγνωμη επισης στα παιδια που ηρθαν και δεν τα ξεραμε που και αυτα ταλαιπωρηθηκαν και μαλλον δεν τους αρεσε καθολου.
τελος θα ζητησω μια μεγαλη συγνωμη απο τον φιλο thai fanray που στα 4 μηνυματα του ασχολειτε με εμενα μιας και οι προηγουμενες συναντησεις ηταν και αυτες χαλια.

Θελω να πιστευω οτι οποια αποψη ειναι σεβαστη επειδη ομως δεν εχεις θεση εδω ας μου στειλει pm και ας μου σουρει οτι θελει.Δεν νομιζω οτι τα μελη εχουν ορεξη να βλεπουν την οποια διαμαχη φαινεται οτι θα ξεσπασει.

Την επομενη φορα ας πουνε την αποψη τους ολα τα μελη που θελουν να ερθουν ωστε να οργανωθει καλυτερα.Γιατι τελικα ολο ιδιοι και οι ιδιοι ειμαστε.

φωτο αργοτερα

Αποσυνδεδεμένος Thai fanray

  • *
  • Μηνύματα: 11
  • OS:
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 6.0 Safari 6.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 21:50:27 μμ »
Καλησπερα απο οτι φαινεται εκανα μεγαλο κακο.Ενα μεγαλο συγνωμη λοιπον απο εμενα που θα επρεπε να ξερω οτι το ολυμπικο δεν ηταν ανοιχτο μιας και ουτε το site τους το εγγραφε.

Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που προσπαθουσαν τοσες μερες να βγαλουν μια ακρη με τις τοσες αποψεις και ιδεες που ειχαμε.
Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που τους ταλαιπωρεισα και πηγαμε λιγο πιο διπλα για καφε καθως και του οτι ενημερωσαμε βαζοντας και τηλεφωνο,εχει διαγραφει τωρα για ευνοητους λογους,ωστε να μας βρουν.Βεβαια δεν μπορουν να εχουν ολοι ιντερνετ μεσω κινητου και το καταλαβαινω.Λογω ομως και δικων μου προβληματων ξεχασα τελειως να βαλω τηλεφωνο ωστε να υπαρχει.

Μια συγνωμη επισης στα παιδια που ηρθαν και δεν τα ξεραμε που και αυτα ταλαιπωρηθηκαν και μαλλον δεν τους αρεσε καθολου.
τελος θα ζητησω μια μεγαλη συγνωμη απο τον φιλο thai fanray που στα 4 μηνυματα του ασχολειτε με εμενα μιας και οι προηγουμενες συναντησεις ηταν και αυτες χαλια.

Θελω να πιστευω οτι οποια αποψη ειναι σεβαστη επειδη ομως δεν εχεις θεση εδω ας μου στειλει pm και ας μου σουρει οτι θελει.Δεν νομιζω οτι τα μελη εχουν ορεξη να βλεπουν την οποια διαμαχη φαινεται οτι θα ξεσπασει.

Την επομενη φορα ας πουνε την αποψη τους ολα τα μελη που θελουν να ερθουν ωστε να οργανωθει καλυτερα.Γιατι τελικα ολο ιδιοι και οι ιδιοι ειμαστε.

φωτο αργοτερα
Καλησπερα απο οτι φαινεται εκανα μεγαλο κακο.Ενα μεγαλο συγνωμη λοιπον απο εμενα που θα επρεπε να ξερω οτι το ολυμπικο δεν ηταν ανοιχτο μιας και ουτε το site τους το εγγραφε.

Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που προσπαθουσαν τοσες μερες να βγαλουν μια ακρη με τις τοσες αποψεις και ιδεες που ειχαμε.
Μια συγνωμη και σε ολα τα παιδια που τους ταλαιπωρεισα και πηγαμε λιγο πιο διπλα για καφε καθως και του οτι ενημερωσαμε βαζοντας και τηλεφωνο,εχει διαγραφει τωρα για ευνοητους λογους,ωστε να μας βρουν.Βεβαια δεν μπορουν να εχουν ολοι ιντερνετ μεσω κινητου και το καταλαβαινω.Λογω ομως και δικων μου προβληματων ξεχασα τελειως να βαλω τηλεφωνο ωστε να υπαρχει.

Μια συγνωμη επισης στα παιδια που ηρθαν και δεν τα ξεραμε που και αυτα ταλαιπωρηθηκαν και μαλλον δεν τους αρεσε καθολου.
τελος θα ζητησω μια μεγαλη συγνωμη απο τον φιλο thai fanray που στα 4 μηνυματα του ασχολειτε με εμενα μιας και οι προηγουμενες συναντησεις ηταν και αυτες χαλια.

Θελω να πιστευω οτι οποια αποψη ειναι σεβαστη επειδη ομως δεν εχεις θεση εδω ας μου στειλει pm και ας μου σουρει οτι θελει.Δεν νομιζω οτι τα μελη εχουν ορεξη να βλεπουν την οποια διαμαχη φαινεται οτι θα ξεσπασει.

Την επομενη φορα ας πουνε την αποψη τους ολα τα μελη που θελουν να ερθουν ωστε να οργανωθει καλυτερα.Γιατι τελικα ολο ιδιοι και οι ιδιοι ειμαστε.

φωτο αργοτερα
επιτέλους!! Να λοιπόν η ευθιξια,το φιλοτιμο,και η ταπεινοφροσυνη σ´ενα μεγάλο συγνωμη.
Ηδη ξέχασα οποιαδήποτε ταλαιπωρία υπαιστει η σύζυγος μου κίεγω...κάθε επιτυχία στη συνέχεια για το σύλλογο,κίευχομαι να ξεπερασετε τον ερασιτεχνισμο,και την ανευθυνότητα προηγούμενων χρόνων...σπάστε τα δεσμά της παρεουλας,της εσωστρέφειας, για να πετύχετε διεύρυνση...

Αποσυνδεδεμένος paris1973

  • **
  • Μηνύματα: 159
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 23.0.1271.95 Chrome 23.0.1271.95
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 22:09:12 μμ »
με καλυψε ο thai fanray απολυτα

Αποσυνδεδεμένος zaitsef

  • *
  • Μηνύματα: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 23.0.1271.95 Chrome 23.0.1271.95
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 22:54:11 μμ »
lostromos,εμεις οι νεοι καλα περασαμε!!ηταν δυνατο το παρεακι..

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 23:01:39 μμ »
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο lostromos ξεσκίζεται συνεχώς να βοηθήσει.
Επειδή έχω μπεί και σε άλλα forum και εκεί ούτε καλοσόρισμα έχει, ούτε βοήθεια έχει στο αντικείμενο.(μπορώ με p.m. να απαντήσω σε όποιον θέλει τα forum).
Εδώ ο καθένας βοηθάει και πολύ μάλιστα σε ότι μπορεί.
Μου κάνει εντύπωση πάντος η επιθετικότητα διότι ο άνθρωπος προσπάθησε να βοηθήσει,  δεν έφταιγε αυτός για αυτό που έγινε...Νομίζω ότι εγώ εάν ερχόμουνα και δεν σας έβρισκα λόγω ότι ήταν κλειστά, θα έγραφα  και θα έλεγα: Βρέ παιδιά, τί ατυχία ήταν αυτή; Έτσι εγώ νομίζω.



Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis

  • ****
  • Μηνύματα: 623
  • Φύλο: Άντρας
  • Yiannis... Ταξιδευειν…:)
  • OS:
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 02, 2012, 23:47:30 μμ »
Μολις γύρισα σπίτι δυστυχώς δεν έχω ΝΕΤ στο κινητό και έτσι έχασα τον καφέ στο άλλο μαγαζί . Δεν με πείραξε η ταλαιπωρία ούτε Ρίχνω ευθύνη σε κανένα , το μόνο που με στεναχωρησε είναι που δεν τα είπαμε ..... Δεν πειράζει την επόμενη φορά!!!!!
Πέτρο αυτά συμβαίνουν και στα καλύτερα σπίτια :) next time  ...
Ποτέ δεν είναι αργά !!!!

Αποσυνδεδεμένος Thai fanray

  • *
  • Μηνύματα: 11
  • OS:
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 6.0 Safari 6.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 00:20:16 πμ »
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο lostromos ξεσκίζεται συνεχώς να βοηθήσει.
Επειδή έχω μπεί και σε άλλα forum και εκεί ούτε καλοσόρισμα έχει, ούτε βοήθεια έχει στο αντικείμενο.(μπορώ με p.m. να απαντήσω σε όποιον θέλει τα forum).
Εδώ ο καθένας βοηθάει και πολύ μάλιστα σε ότι μπορεί.
Μου κάνει εντύπωση πάντος η επιθετικότητα διότι ο άνθρωπος προσπάθησε να βοηθήσει,  δεν έφταιγε αυτός για αυτό που έγινε...Νομίζω ότι εγώ εάν ερχόμουνα και δεν σας έβρισκα λόγω ότι ήταν κλειστά, θα έγραφα  και θα έλεγα: Βρέ παιδιά, τί ατυχία ήταν αυτή; Έτσι εγώ νομίζω.


Ναι ρε γαμωτο,ναι,ναι,ναι...τη ατυχία να ξεσηκωνω μερικές δεκάδες ανθρώπους του συλλόγου και άλλες μερικές εκατοντάδες του φόρουμ με δημόσια πρόσκληση συμμετοχής και τελικά να μη μου
Κάτσει το μαγαζί ανοιχτό...εγώ φταίω που το άφησα στη τύχη,η το κακό το ριζικό???

Αποσυνδεδεμένος thailandgr

  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 8499
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 8/Server 2012 Windows 8/Server 2012
  • Browser:
  • Firefox 17.0 Firefox 17.0
    • Ταυλανδη - χωρα παραδεισος
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 09:24:40 πμ »
zografos Την επομενη φορα να το αναλλαβεις εσυ .
Τωρα με 5 μυνηματα δεν εχεις δικαιωμα να κραζεις
"Δικό σου είναι αυτό που δεν μπορεί να υπάρξει χωρίς εσένα"
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry

Αποσυνδεδεμένος MAIKOA

  • ***
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 16.0 Firefox 16.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 11:14:31 πμ »
Ναι ρε γαμωτο,ναι,ναι,ναι...τη ατυχία να ξεσηκωνω μερικές δεκάδες ανθρώπους του συλλόγου και άλλες μερικές εκατοντάδες του φόρουμ με δημόσια πρόσκληση συμμετοχής και τελικά να μη μου
Κάτσει το μαγαζί ανοιχτό...εγώ φταίω που το άφησα στη τύχη,η το κακό το ριζικό???

Επιμένω ότι ήταν μιά ατυχία....
Ο άνθρωπος προσπαθεί και πολύ μάλιστα να βοηθήσει εδώ μέσα...και για μένα αυτό μετράει...

Άντε...καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!

Άντε
Να είμαστε πάντα όλοι   καλά  !!

Αποσυνδεδεμένος karabε

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 799
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
    • www.thai.gr
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 12:10:13 μμ »
κρίμα για κάποιους που ξεκινήσαμε από βόρεια...
ποσο βόρεια?

Αποσυνδεδεμένος labiko

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 651
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 13:28:53 μμ »
πολυ κραξιμο και δε γουσταρω καθολου, στο κατω κατω η συναντηση ηταν στις 5 το απογευμα αν ηταν στην ωρα τους οσοι την εχασαν θα μας εβλεπαν ...γιατι περιμεναμε εξω απο το ολυμπικο μεχρι τις 6 παρα τεταρτο , δε φυγαμε αμεσως ...περιμεναμε 45 ολοκληρα λεπτα ορθιοι ,μαζι με τη γυναικα μου και με τα αλλα παιδια που ηρθαν . επισης ηταν μια συναντηση του φορουμ και οχι του συλογου.
θα συμφωνησω με το maikoa οτι ηταν μια ατυχια και ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .

Αποσυνδεδεμένος XZaar

  • **
  • Μηνύματα: 56
  • OS:
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 5.0.2 Safari 5.0.2
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 14:25:06 μμ »
 Και γω αυτο θα έλεγα, αν ήταν την ώρα που συμφωνήθηκε εκει θα ήταν κομπλε. Ίσως κάποιοι να μην πήγαν καθόλου και απλά έχουν όρεξη για κράξιμο... Πολλα νεύρα γενικώς εδω μέσα, νταξ κρίση έχουμε αλλα να μην μας φταίνε όλοι...

Αποσυνδεδεμένος Thai fanray

  • *
  • Μηνύματα: 11
  • OS:
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 6.0 Safari 6.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 16:32:39 μμ »
zografos Την επομενη φορα να το αναλλαβεις εσυ .
Τωρα με 5 μυνηματα δεν εχεις δικαιωμα να κραζεις
5 μηνύματα,και κάποιες εκατοντάδες ευρώ θα πρόσθετα...η μήπως ψεύδομαι??

Αποσυνδεδεμένος thailandgr

  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 8499
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 8/Server 2012 Windows 8/Server 2012
  • Browser:
  • Firefox 17.0 Firefox 17.0
    • Ταυλανδη - χωρα παραδεισος
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 16:46:04 μμ »
Κοιτα να δεις , μονος σου αποφασισες να διαγραφεις απο το φορουμ .
Το να προσπαθεις να βγαλεις αποθημενα που εχεις με καποιον ή καποιους απο το συλλογο ή το φορουμ με αυτο τον τροπο ειναι τουλαχιστον παιδιαστικο .
Ουτος η αλλως την προθεση που εχεις την ειπες με το που εκανες ξανα την εγγραφη σου στο shoutbox :

Εαν θες να καταληξεις γραφικος σαν μερικους αλλους που περασαν απο εδω τι να σου πω , προσωπικά σε εχω σε εκτιμηση και το ξερεις .
Οσο για τα χρηματα εχουν δωσει παρα πολλοι , οπως εδωσες και εσυ , στο φορουμ και στο συλλογο ο καθενας φυσικα αναλογα με τις δυνατοτητες του


Α και δεν δεχομαι οτι εφτασες μεχρι το olympico Ok , το ειδες κλειστο και δεν πηρες εμενα ή τον πετρο ή καποιον αλλο ( αφου εχεις τα τηλεφωνα ) και να μαθαινες τι εγινε ..........
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 03, 2012, 17:59:15 μμ από thailandgr »
"Δικό σου είναι αυτό που δεν μπορεί να υπάρξει χωρίς εσένα"
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry

Αποσυνδεδεμένος Thai fanray

  • *
  • Μηνύματα: 11
  • OS:
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 6.0 Safari 6.0
Απ: Συναντηση μελων στο ολυμπικο 2 Δεκεμβριου
« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 19:24:38 μμ »
Κοιτα να δεις , μονος σου αποφασισες να διαγραφεις απο το φορουμ .
Το να προσπαθεις να βγαλεις αποθημενα που εχεις με καποιον ή καποιους απο το συλλογο ή το φορουμ με αυτο τον τροπο ειναι τουλαχιστον παιδιαστικο .
Ουτος η αλλως την προθεση που εχεις την ειπες με το που εκανες ξανα την εγγραφη σου στο shoutbox :

Εαν θες να καταληξεις γραφικος σαν μερικους αλλους που περασαν απο εδω τι να σου πω , προσωπικά σε εχω σε εκτιμηση και το ξερεις .
Οσο για τα χρηματα εχουν δωσει παρα πολλοι , οπως εδωσες και εσυ , στο φορουμ και στο συλλογο ο καθενας φυσικα αναλογα με τις δυνατοτητες του


Α και δεν δεχομαι οτι εφτασες μεχρι το olympico Ok , το ειδες κλειστο και δεν πηρες εμενα ή τον πετρο ή καποιον αλλο ( αφου εχεις τα τηλεφωνα ) και να μαθαινες τι εγινε ..........

ευχαριστω Γιώργο!!