Αποστολέας Θέμα: PG real estates , handy-cyber cafe & business center  (Αναγνώστηκε 2413 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 21.0 Firefox 21.0
    • Thailand
PG real estates , handy-cyber cafe & business center
« στις: Μάιος 30, 2013, 19:02:20 μμ »
 Σε παρακείμενη θέση από το εστιατόρειο Pizza Champions βρίσκoνται τα γραφεία της εταιρίας PG real estates , η καφετέρια , το ίντερνετ καφέ και το business center ιδιοκτησίας του Παύλου (μέλους τόσο του φόρουμ όσο και του συλλόγου "Φίλοι της Ταϊλάνδης με το nick-name Halfway-inn).



Προβολή μεγαλύτερου χάρτη



apteraplayer's P G album on Photobucket


Η εταρία PG real estates με αρκετά χρόνια ύπαρξης και λειτουργίας στην Ταϊλάνδη παρέχει αρκετές υπήρεσίες στους πελάτες της.

Στο Ουντόν βρίσκεται ένα από τα υποκαταστήματα της , με το κεντρικό να βρίσκεται στη Ζομτιέν της Πατάγια.



Προσωπικά και με την ευκαιρία του ποσταρίσματος αυτού θα ήθελα να ευχαριστήσω και μέσω του φόρουμ τόσο τον διευθυντή της εταίρίας όσο και το νομικούς της συμβούλους για την βοήθεια που μου προσέφεραν στον χειρισμό προσωπικής μου υπόθεσης.Ο επαγγελματισμός , η ταχύτητα και η αντιμετώπιση που είχα ήταν πρωτοφανής για εμένα και σίγουρα ξένη για τα ελληνικά δεδομένα.

Αλλά για να μη γράψω περισσότερα και κουράσω θα ήθελα να παραθέσω το σλόγκαν της εταιρίας που είναι και παράλληλα το μοτίβο πάνω στο οποίο αυτοί οι άνθρωποι δουλεύουν.



Στο διπλανό χώρο βρίσκεται το handy-internet cafe & business center , όπου σερβίρονται διάφορα ροφήματα και πολύ ωραίος καφές , ενώ υπάρχει αίθουσα με υπολογιστές για πρόσβαση στο διαδίκτυο με μεγάλη ταχύτητα.

Παρέχονται ακόμη διάφορες υπηρεσίες , όπως φαξ-φωτοτυπίες κ.α.

Tέλος υπάρχει και το P G Thai rentals , που αφορά σε ενοικιάσεις μοτοσυκλετων και αυτοκινήτων.

Παραθέτω και τον σχετικό τιμοκατάλογο