Αποστολέας Θέμα: Γνωριμία  (Αναγνώστηκε 5092 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Panοs

  • Επισκέπτης
Γνωριμία
« στις: Αύγουστος 11, 2019, 23:41:09 μμ »
Χαιρετώ τους φίλους της σελίδας. Νομίζω εδώ είναι το καλύτερο μέρος για να μοιραστώ μαζί σας μια προσωπική μου επιθυμία. Δεν ξέρω όμως εάν παρεξηγηθώ. Λοιπόν, είμαι από Κύπρο και 32 ετών. Για διάφορους προσωπικούς λόγους αλλά και λόγο αρεσκείας επιθυμώ να παντρευτώ με κοπέλα από Ασία (Ταϊλάνδη η Βιετνάμ).  Το θέμα είναι ότι δεν γνωρίζω κάποια κοπέλα από τα μέρη εκεί. Για να γίνει η αρχή λοιπόν, υπάρχει κάποιος τρόπος γνωριμίας με κοπέλα από Ταϊλάνδη η Βιετνάμ στην Κύπρο εάν γνωρίζει κάποιος?  :)



Συνδεδεμένος diamantis

  • ***
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 9 Android 9
  • Browser:
  • Chrome 74.0.3729.157 Chrome 74.0.3729.157
Απ: Γνωριμία
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 12, 2019, 10:12:54 πμ »
Χαιρετώ τους φίλους της σελίδας. Νομίζω εδώ είναι το καλύτερο μέρος για να μοιραστώ μαζί σας μια προσωπική μου επιθυμία. Δεν ξέρω όμως εάν παρεξηγηθώ. Λοιπόν, είμαι από Κύπρο και 32 ετών. Για διάφορους προσωπικούς λόγους αλλά και λόγο αρεσκείας επιθυμώ να παντρευτώ με κοπέλα από Ασία (Ταϊλάνδη η Βιετνάμ).  Το θέμα είναι ότι δεν γνωρίζω κάποια κοπέλα από τα μέρη εκεί. Για να γίνει η αρχή λοιπόν, υπάρχει κάποιος τρόπος γνωριμίας με κοπέλα από Ταϊλάνδη η Βιετνάμ στην Κύπρο εάν γνωρίζει κάποιος?  :)
Μπες στο ThaiMatch  έχει πολλές που ψάχνουν ακριβώς αυτό

Αποσυνδεδεμένος mykonos

  • **
  • Μηνύματα: 63
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Chrome 73.0.3683.86 Chrome 73.0.3683.86
Απ: Γνωριμία
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 13, 2019, 09:02:30 πμ »
δυστυχως ποσους φιλους εχω και εχουν παντρευτει κοπελα απο ταιλανδη έχουν αρκετά προβλήματα .τιποτα δεν αποκλειεται βεβαια
μεγαλυτερη πιθανοτητα επιτυχιας υπαρχει με την φιλιππινεζες , μιας που εχουμε αρκετα ευχαριστα παραδείγματα .

αυτα που λεω προκυπτουν απο γνωριμιες και φιλίες που εχω .

Αποσυνδεδεμένος humsepyaar1

  • **
  • Μηνύματα: 119
  • OS:
  • Windows 10 Windows 10
  • Browser:
  • Chrome 76.0.3809.100 Chrome 76.0.3809.100
Απ: Γνωριμία
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 13, 2019, 11:56:16 πμ »
δυστυχως ποσους φιλους εχω και εχουν παντρευτει κοπελα απο ταιλανδη έχουν αρκετά προβλήματα .τιποτα δεν αποκλειεται βεβαια
μεγαλυτερη πιθανοτητα επιτυχιας υπαρχει με την φιλιππινεζες , μιας που εχουμε αρκετα ευχαριστα παραδείγματα .

αυτα που λεω προκυπτουν απο γνωριμιες και φιλίες που εχω .

πολυ σωστος !!!
με τις Φιλιππινεζες υπαρχει μεγαλυτερη συμβατοτητα λογω θρησκειας
και της διαμορφωμενης κουλτουρας απο ισπανους  και αμερικανους κατακτητες για 440 χρονια