Αποστολέας Θέμα: Ζουγανελης Γνωστοί μού πρότειναν να πάμε στην Ταϊλάνδη να κάνουμε σεξ με παιδια  (Αναγνώστηκε 2129 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος paris1973

  • **
  • Μηνύματα: 159
  • OS:
  • Android 11 Android 11
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0



Αποσυνδεδεμένος halfway inn

  • ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
  • ***
  • Μηνύματα: 1233
  • Φύλο: Άντρας
  • IT'S A NICE DAY TODAY IN THAILAND.....KEEP SMILING
  • OS:
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
วันนี้เป็นวันที่ดีในเมืองไทย ..... ยิ้มแย้มแจ่มใส
It's a nice day today in Thailand....keep smiling



"PG THAI AGENT"

Αποσυνδεδεμένος diamantis

  • ***
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 10 Android 10
  • Browser:
  • Chrome 105.0.0.0 Chrome 105.0.0.0
Και με όλα αυτά που λέει ο καθένας οταν λέμε πως πάμε στη Ταϊλάνδη, μας θεωρούν υποπτους πως πάμε για αυτο.Συγκεκριμενα μου πρότεινε σαν συμβουλή κάποιος φίλος να μην πηγαινα τη τελευταία φορά, γιατί  λένε κάποιοι πως μην πάτε τα παιδιά σε αυτο το προπονητή  , γιατί πάει εκεί που ξέρετε τι γίνεται εκεί. Ελεος πια , με αυτο το θέμα.Και το τραγικό πως εδω ο άλλος ασελγούσε σε 4χρονο παιδι στην αγνή και αθώα Ελλάδα,.

Αποσυνδεδεμένος deepblue

  • ***
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Amazing Thailand
  • OS:
  • Android 8.1.0 Android 8.1.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
Για να λέει κάτι τέτοιο σημαίνει ότι ανήκει και αυτός στον ίδιο κύκλο με τους γνωστούς του (γνωστός βασικά σημαίνει φίλος).

 Αν θέλει ο ίδιος ας μας πει ποιοι είναι αυτοί οι κύριοι για να πάει η αστυνομία να τους συλλάβει. Σιγά μην το κάνει.
Mae Hong Son, Chiang Mai & Rai - My next travel in Thailand. Hope to be there soon

Αποσυνδεδεμένος diamantis

  • ***
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 10 Android 10
  • Browser:
  • Chrome 105.0.0.0 Chrome 105.0.0.0
Για να λέει κάτι τέτοιο σημαίνει ότι ανήκει και αυτός στον ίδιο κύκλο με τους γνωστούς του (γνωστός βασικά σημαίνει φίλος).

 Αν θέλει ο ίδιος ας μας πει ποιοι είναι αυτοί οι κύριοι για να πάει η αστυνομία να τους συλλάβει. Σιγά μην το κάνει.
Ακριβως ,οταν ακούμε για κάτι τέτοιο πρέπει να βγαίνει στη φορα ,δεν ειναι δυνατον  να το αφήνουμε σαν να μην τρέχει τίποτα. Εμένα δεν μου μιλάνε αρκετά άτομα γιατί όταν είχαμε τα λοκ νταουν κάποιος είπε πως πάνε άτομα από τη Κόρινθο, στη Ταιλανδη για παιδάκια,, και σχεδόν το ελεγε σαν κατόρθωμα. Του είπα να μου πει τα ονόματα τους και παρεξηγήθηκε και έφυγε.Το έβαλα και στο facebook ,το είπα και σε ενα φιλο δημοσιογράφο, το έμαθαν όπως φάνηκε, και αντι να τους βρουν, έπεσαν επάνω μου να μου λένε για μηνύσεις και τέτοια παλαβά.Αρα όντως υπάρχουν αυτά τα άτομα, και για να το τελειωνουμε  οταν συμβαινει κάτι τέτοιο αυτός που φταίει είναι ο εχων το χρήμα που εκμεταλευεται φτωχούς ανθρώπους που σε πολλές περιπτώσεις δεν εχουν ούτε να φανε.


Αποσυνδεδεμένος Yiannis

  • ****
  • Μηνύματα: 625
  • Φύλο: Άντρας
  • Yiannis... Ταξιδευειν…:)
  • OS:
  • Android 12 Android 12
  • Browser:
  • Chrome 106.0.5249.126 Chrome 106.0.5249.126
Διαμαντή εγώ είμαι από Κόρινθο και σου λεω με μεγάλη ένταση φωνής ότι λες ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Ποτέ δεν είναι αργά !!!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis

  • ****
  • Μηνύματα: 625
  • Φύλο: Άντρας
  • Yiannis... Ταξιδευειν…:)
  • OS:
  • Android 12 Android 12
  • Browser:
  • Chrome 106.0.5249.126 Chrome 106.0.5249.126
Εννοώ ότι σου λένε μαλακιες και όταν τους λες ποιοι είναι αυτοί κάνουν το παπί όπως ο λαλακας ο ζουγανελ....
Ποτέ δεν είναι αργά !!!!

Αποσυνδεδεμένος diamantis

  • ***
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 10 Android 10
  • Browser:
  • Chrome 105.0.0.0 Chrome 105.0.0.0
Εννοώ ότι σου λένε μαλακιες και όταν τους λες ποιοι είναι αυτοί κάνουν το παπί όπως ο λαλακας ο ζουγανελ....
Ναι όντως μπορεί να λένε μαλακιες, αλλά όταν μιλάνε για τοσο σοβαρά πράγματα, εμείς θα γελάμε  σαν και αυτον το τυπο .Στις μικρές ειδικά κοινωνίες ισχύει το καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα.

Αποσυνδεδεμένος deepblue

  • ***
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Amazing Thailand
  • OS:
  • Android 8.1.0 Android 8.1.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
Ένα μέλος στο facebook γράφει:
___________
Γιάννης Ζουγανέλης : «Έχω γνωστούς, όχι φίλους, που πρότειναν να πάμε ταξίδι στην Ταϊλάνδη, επειδή εκεί μπορούμε να κάνουμε σεξ με παιδιά».

Σοβαρά Γιαννάκη;...
Έχεις γνωστούς παιδοβιαστές και μας το λες για να σε συγχαρούμε που δεν πήγες εσύ στην Ταϊλάνδη να βιάσετε παιδάκια;

Αν σε καλέσει ο εισαγγελέας θα δώσεις τα ονόματα των γνωστών σου ;
__________

Και από κάτω στα σχόλια πέφτει το βρίσιμο για τον κύριο Ζουγανελη
Mae Hong Son, Chiang Mai & Rai - My next travel in Thailand. Hope to be there soon

Αποσυνδεδεμένος deepblue

  • ***
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Amazing Thailand
  • OS:
  • Android 8.1.0 Android 8.1.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
Και αντιγράφω μερικά σχόλια από χρήστες του facebook

1. Ναι είναι πολύ συνηθισμένο να έχουμε τέτοιους γνωστούς... Εγώ τουλάχιστον δεν έχω γιατί αν είχα θα τους είχα καταγγείλει .. Και να ξέρετε ότι αυτοί οι γνωστοί όπως λέει δεν περιμένουν να πάνε στην Ταϊλάνδη για να κάνουν τις ανωμαλίες τους τις κάνουν και αλλού...

2. Κάποιοι έχουν μπερδευτεί πολύ εδώ μέσα. Για να σου πει γνωστός να πάτε να κάνετε κάτι τέτοιο μαζί απλά δεν είναι γνωστός, είναι φίλος. Επίσης μιλάει σε πληθυντικό βαθμό ο κυρ Γιάννης.

3. γνωστούς.. Δεν λέει φίλους καλύτερα. Αν δεν είναι φίλος, τέτοια πρόταση δεν πρόκειται να σου κάνει
Mae Hong Son, Chiang Mai & Rai - My next travel in Thailand. Hope to be there soon

Αποσυνδεδεμένος YanniF

  • ***
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 12 Android 12
  • Browser:
  • Chrome 102.0.5005.125 Chrome 102.0.5005.125
Απολύτως σωστά τα σχόλια
Life is too short to be living somebody else's dream

Αποσυνδεδεμένος diamantis

  • ***
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Android 10 Android 10
  • Browser:
  • Chrome 105.0.0.0 Chrome 105.0.0.0
Το ότι δεν τον έχει καλέσει ακομη εισαγγελέας είναι που μου κάνει εντύπωση,  διότι η κατηγορεί ψευδως κάποιους, η τους  καλύπτει για τέτοια μπανάνα χώρα μιλάμε, και μετα ανοίγει ο καθε  Βλαμένος  και ,εει ότι θέλει

Αποσυνδεδεμένος deepblue

  • ***
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Amazing Thailand
  • OS:
  • Android 8.1.0 Android 8.1.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
Αυτό ακριβώς. Γιατί δεν έχει παρέμβει εισαγγελέας μέχρι στιγμής είναι το ερώτημα. Έχει βγει ήδη ο κύριος Ζουγανελης σε τηλεοπτικο κανάλι και τα ομολόγησε δημοσίως. Οπότε καλό θα ήταν να παρενέβη η δικαιοσύνη, όπως και τα όργανα της τάξης να περάσει ο κύριος μια νύχτα στο φρέσκο και μας πει ονόματα.
Mae Hong Son, Chiang Mai & Rai - My next travel in Thailand. Hope to be there soon

Αποσυνδεδεμένος cameranek

  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows 8 Windows 8
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
https://www.makeleio.gr/επικαιροτητα/ΔΕΙΤΕ-τι-έκανε-ο-Γιάννης-Δαραβίγκας-λί/

Αποσυνδεδεμένος deepblue

  • ***
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Amazing Thailand
  • OS:
  • Android 8.1.0 Android 8.1.0
  • Browser:
  • Chrome 107.0.0.0 Chrome 107.0.0.0
Και ακόμη μερικά σχόλια από χρήστες του facebook που αξίζει να διαβαστούν

1. Όταν δεν λες ονόματα είσαι ένοχος και γίνεσαι ίδιος με αυτούς
Μετά από αυτή τη δήλωση ο Γιάννης έχασε πολύ από το φως του

2. Εισαγγελέας δεν ακούει αυτές της δηλώσεις γιατί δεν επεμβαίνει να τον καθίσει κάτω και να τον κάνει να ξερασει τους "δήθεν " γνωστούς

3. Και τους έχεις ακόμη έστω και γνωστούς;;;

4. Και γιατί στο είπαν εσένα άρα ξέρουν τι ρόλο βαράς

5. Πες μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι

6. Γιατί να σού προτάθηκε;;αν δεν είχες δείξει δείγματα πως ήρθαν έτσι ξεκαρφωτα;;κι αν τους πλακωνες το ρίσκαραν;;;α ι σιχτιρ ανώμαλοι... θέλει η xxxxxxx να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει
Mae Hong Son, Chiang Mai & Rai - My next travel in Thailand. Hope to be there soon