Αποστολέας Θέμα: You like me? My name is Lon  (Αναγνώστηκε 51586 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

kachakohchang

  • Επισκέπτης
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 03, 2009, 22:15:47 μμ »
Σωστα...
Ξερεις ποσους "εραστες" ξερω που στελνουν "εμβασματακι" μια φορα το μηνα για οικονομικη ενισχυση?
Με τη σκεψη οτι η κοπελα τους θελει να σταματησει την πορνεια?
Ε!! Με τη σκεψη μεινανε..
Κ οπως λεει ενας κοινος μας φιλος ναυτικος στο επαγγελμα..Οι ναυτικοι πριν πανε σπιτι τους κανουν ενα τηλεφωνο στη γυναικα τους για να "ειναι ενταξει" το σπιτι ..Τα ευκολως εννοουμενα...Το ιδιο συμβαινει λοιπον κ στην Ταιλανδη...πριν πας να παιρνεις τηλ.για να εισαι σιγουρος, γιατι σε πολλους δεν αρεσουν οι εκπληξεις
Οι εξαιρεσεις βεβαια παντα υπαρχουν αλλα παντα θα ειναι εξαιρεσεις κ αυτο γιατι καποιοι δυτικοι, ευρωπαιοι, αμερικανοι κτλ κατεβαινουν κατω για συγκεκριμενο σκοπο.
Δε βαριεσε... κοινωνικο εργο επιτελουν οι καημενοι!!

Αποσυνδεδεμένος zeng26

  • ***
  • Μηνύματα: 226
  • ฉันเห็นด้วย
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 03, 2009, 22:24:42 μμ »
Λοιπόν, να πω κι εγώ την εμπειρία μου;

Κάνω μεγάλες βόλτες με το καρότσι μου, και αναπόφευκτα περνώ συχνά μπροστά από τα ίδια στέκια, και συναντώ συχνά τους ίδιους ανθρώπους. Οι κοπέλλες του μασάζ πάντοτε με χαιρετούν, και κάποτε σταματώ για λιγη κουβέντα μαζί τους. Μια φορά μια κοπέλλα ( δεν θυμάμαι τό όνομά της, μάλλον και αυτή δεν θυμάται το δικό μου, αλλά γνωριζόμαστε και τη θυμάμαι με πολλή συμπάθεια) που της είχα δώσει το καλαμπόκι μου, έτσι, από ευχαρίστηση που την έβλεπα, εκεί που ήμουν στο καρότσι μου άρχισε να μου κάνει μασάζ στην πλάτη.Αφέθηκα στα χέρια της, και με μάλαξε εκεί που ήμουν σφιγμένος.Μετά, η άλλη συνάδελφός της έπιασε το ένα χέρι μου και άρχισε το μασάζ και τι τέντωμα. Μια άλλη πήρε το άλλο χέρι μου και συνέχισε. Για μένα αυτά ήταν φιλικές χειρονομίες από ανθρωπους που ούτε είχα ζητήσει τίποτε ο ίδιος, ούτε και περίμεναν κέρδος από μένα:ήταν πράξεις απλές, καλής καρδιάς και (να το πω και ας ακούγεται γλυκερό) αγάπης. Ηταν καλά παιδιά τα κορίτσια αυτά, και έκαναν μια καλή πράξη σε ένα συνάνθρωπό τους.

Ηταν τόση η ανακούφιση που μου έφερε το ολιγόλεπτο μάλαγμα των κουρασμένων μυώνων μου, που οταν μου είπε ότι τελείωσε, θέλησα να δώσω κάτι για αντάλλαγμα. Επ' αυδενί θέλανε να παρουν χρήματα από μένα--προσέξτε, δεν το λέει ένας "γόης" ή... "εραστής" αυτό, αλλά ένας χοντρός ανάπηρος σε καρότσι.
Επέμεινα πολύ , διότι αυτή είναι η δουλειά τους και η δουλειά πρέπει να αμείβεται, και η  πρώτη κοπέλλα πήρε το χαρτονόμισμα, το ακούμπησε στο μέτωπό της , όπως κάνουν κι εδώ μερικοί άνθρωποι εις ένδειξιν σεβασμού, και το κράτησε.

Αλλες φορές που πέρασα δεν μου ξαναπρότειναν μασάζ, (παρ' όλο που  ήμουν έτοιμος να δεχθώ!), αλλά πάντα  αλλάζαμε χαιρετισμούς και κουβεντούλα.
Τέτοιες σχέσεις δεν τις θεωρώ ψυχρές , επαγγελματικές ή τραυματικές για κανένα.

Δεν ξέρω τι παραπάνω από μασάζ κάνουν οι κοπέλλες.Υποπτεύομαι βέβαια, αλλά δεν αφήνω το μυαλό μου να υποθέτει πολλά, διότι πιο πολύ υποθέτει λάθος πράγματα συνήθως.


kachakohchang

  • Επισκέπτης
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 03, 2009, 22:33:24 μμ »
zeng δε διαφωνω πουθενα μαζι σου..
Εξαλλου τη συμπαθεια μου για της ταιλανδες την εχω εκφρασει πολλες- πολλες φορες οι κοπελες ειναι καταπληκτικες..
Το προβλημα μου ειναι οι αντρες "πελατες" που νομιζουν οτι κατι προσφερουν!

Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 03, 2009, 22:58:17 μμ »
ο βασικος τουρισμος της χωρας αυτης δεν ειναι ο απλος τουριστας.ειναι για συγκκριμενο πραγμα.καλως η κακως εχουν επενδησει σε αυτον και εφοσον υπαρχει φτωχεια λογικα να ανθιζει και η πορνεια.αυτο λεω πολλοι κατεβαινουν κατω για εναν και μονο σκοπο.με τις περισσοτερες κοπελες που μιλουσα ηταν απλες κοπελιτσες που πραγματικα δεν γουσταραν αυτο που εκαναν.αλλες παλι χρονια στο επαγγελμα ειχαν συνηθησει.κανεις απο εμας δεν προσφερει τιποτα παρα μονο λιγα χρηματα.σε κατι το οποιο δεν φταιμε για το τι γινεται.αν καποιοι νομιζουν οτι με τα χρηματα αυτα ειναι η μαμαδες τερεζες δεν φταιω εγω.πανω απο ολα να τις σεβομαστε οπως μας σεβονται.δεν πιστευω οτι παει καποιος κατω και δεν κανει τιποτα μηπως γινει αλλο ενα γραναζι σε αυτη μηχανη.δυστηχως η κατασταση ειναι αυτη και εκει στηριζονται ακομα και για μια απλη επιβιωση.

kachakohchang

  • Επισκέπτης
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 03, 2009, 23:06:57 μμ »
καμια κοπελλα δε γουσταρει αυτο που κανει, να εισαι σιγουρος, ολες οι κοπελες αυτο μου λεγανε...

Αποσυνδεδεμένος dimis

  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 03, 2009, 23:25:30 μμ »
ολα αρχιζουν απο τους γονεις!θελουν το ευκολο χρημα...οπως και ολοι μας σαφως!το διεκδικουν με λανθασμενο τροπο!στην ελλαδα μας υπηρχε και υπαρχει μεγαλη φτωχεια αλλα...εχουμε μαθει στη σκληρη δουλεια και εχουμε και αλλες αρχες!στην περιπτωση τους που οι περισσοτεροι πατεραδες ειναι τεμπεληδες και σκεπτονται αποκλειστικα τον εαυτο τους πανω απο ολα...!

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
    • Thailand
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 03, 2009, 23:26:53 μμ »
Χαίρομαι που ένα θέμα που πόσταρα κέντρισε τόσο πολύ το ενδιαφέρον.Το διαβάσανε 70 φορές μέσα σε διάστημα λίγων ωρών.

Εξάλλου για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας ήταν καιρός για το φόρουμ να ανοίξει διάλογος για ένα τέτοιο θέμα.

Parathaise η μεγάλη πλειοψηφία δεν κατεβαίνει για την ομορφιά της χώρας.Αυτό δεν σημαίνει όμως οτι αμα κατέβεις και για άλλους λόγους δεν θα ερωτευτείς τον πανέμορφο τόπο και τους πανέμορφους ανθρώπους τους.
Ανέφερες επίσης οτι σαρκική απόλαυση είναι παντού και άφθονη,σωστά,αλλά μην ξεχνάς οτι στην χώρα αυτή είναι φθηνή και μοναδική.Όταν λέω μοναδική εννοώ οτι οι γυναίκες είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμες.
Διαφωνω 100% οτι αμα δεν πληρώσεις Ταϊλανδέζα δεν έρχεται μαζί σου.
Πολλοί στέλνουν εμβασματάκι κάθε μήνα πράγματι κάτω.Από την στιγμή που το κάνουν συνειδητά δεν με ενοχλεί καθόλου.Τώρα αν τους κοροιδευουν?Αυτό συμβαίνει πολύ συχνά όντως.
Πολλές γυναίκες γουστάρουν αυτό που κάνουν.Δεν εννοώ οτι το ευχαριστιούνται,αλλά γίνεται μονόδρομος...


Θα συμφωνήσω 100% με τα γραφόμενα του Τeosep.Το θέμα ειναι ο πελάτης πάντα!!!

Λοστρόμε το χαμόγελο είναι τέλειο ειδικά όταν δεν ειναι προσποιητό.Ο σεξοτουρισμός είναι τεράστιο οικονομικό έσοδο για την χώρα.

Προσωπικά σέβομαι τις επιλογές του καθενός και ας μην συμφωνώ.Προσπάθησα όμως με αυτό το ποστ μου,να δώσω ερέθισμα να προβληματιστούμε και να συζητήσουμε το background.

Να δούμε τι οδηγεί αυτές τις γυναίκες στην πορνεία...

¨Ενα άλλο καλό ερώτημα είναι τι οδηγεί κάποιον τόσα χιλιόμετρα μακριά και όχι στο κωλόμπαρο της γειτονιάς του...

Επίσης σημαντικό ερώτημα είναι τι οδηγεί τον <<πελάτη>> να βγάλει τα απωθημένα του σε αυτές τις γυναίκες...





Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
    • Thailand
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 03, 2009, 23:44:25 μμ »



Αποσυνδεδεμένος lostromos

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4351
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 03, 2009, 23:57:16 μμ »
φιλε ουτοπικε το προσποιητο χαμογελο υπαρχει και εδω οταν δεν με βλεπουν σαν τουριστα αλλα σαν πορτοφολι που θα του τα παρουν.παντου υπαρχει δεν ξερω αλλα θελω να πιστευω οτι ειναι μικρο το ποσοστο.ισως να κανω και λαθος παλι.

πιστευω οτι κανεις κατω δεν εκατσε να ενδοιαφερθει και να δωσει λιγη παιδεια σε αυτα τα ατομα και ποσο μαλιστα στις κοπελες.αλλιως θα ηταν τα πραγματα.ισως λοιπον να κερδιζουν καποιοι απο την αμαθεια αρα και απο τον αναγκαστικο δρομο που τους οδηγουν.οταν λοιπον δεν εχουν μαθει οπως λεει ο φιλος στην δουλεια αλλα στα ευκολα χρηματα συν και η παιδεια τοτε ο πατερας γινεται προαγωγος και ολοκληρη και η οικογενεια.

οσο για τα χιλιομετρα μακρια πολλοι πιστευω θα απαντησουν οτι η συμπεριφορα που εχουν αυτες οι κοπελες και οπως ειπες η ερωτευσημοτητα τους ειναι βασικα στοιχεια για να κανουν καποιοι ενα τοσο μεγαλο ταξιδι.απο εκει και περα κανουν και τις διακοπες τους βλεπουν και αλλα μερη μαθαινουν αλλους τροπους ζωης και αλλα ηθη και εθιμα.ειναι θεμα προτεραιοτητας του καθενος να βαζει την ζωη τριγυρω του και τις κοπελες.

αν καποιοι τωρα εχουν αποθημενα εξαιτιας του οτι τους φτησανε μερικες η απλα δεν τους "καθονται" τοτε ειτε στην ταυλανδη ειτα αλλου το ιδιο θα κανουν.ακομα και στην ελλαδα αν βρεθουν σε οικονομικα καλη θεση και απεναντι μια κοπελα με αναγκη την ιδια βαρβαροτητα θα κανουν.μην ξεχναμε οτι πολλοι εκμεταλευτικαν οταν και εδω ειχαν ερθει πολλες κοπελες απο το ανατολικο μπλοκ με σκοπο τα βγαλουν τα αποθημενα τους και να δειξουν οτι μπορουν και αυτοι.ποτε ομως δεν υπηρχε ο σεβασμος αναμεσα τους.οπως και κατω εξαλλου.αν δεν σεβαστεις την κοπελα το ιδιο θα λαβεις και απο αυτην.

Αποσυνδεδεμένος petroso

  • **
  • Μηνύματα: 96
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 04, 2009, 04:41:52 πμ »
Δεν θα διαφωνίσω στα περισσότερα από όσα έχω διαβάσει, ούτε ξέρω αν αυτά που θα γράψω είναι σωστά εν τέλει ή όχι. Προσωπικά πιστεύω ότι όλα γίνονται για το χρήμα ή αν θέλετε έτσι ξεκινάνε, τουλάχιστον στα τουριστικά μέρη από την πλευρά των γυναικών, όχι μόνω της Ταυλάνδης (το γράφω όπως το μάθαμε και όχι όπως θέλουν να το αλλάξουν δηλαδή Ταυλάνδη και όχι Ταιλάνδη, μιας και υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο σάιτ) όταν υπάρχει η δυνατότητα, όμως όταν αυτό δεν είναι δυνατόν (λόγω της προσφοράς και της ζήτησης) οι κοπέλες θα επιδιώξουν να περάσουν καλά και να έχουν μια όμορφη νύχτα ακόμη και χωρίς χρήματα, να μην ξεχνάμε ότι είμαστε όλοι άνθρωποι και έχουμε τις ανάγκες μας. Για μένα κάθε είδους ανωμαλία είναι μη αποδεκτή (παιδεραστία, σαδομαζοχισμοί χωρίς την θέληση του εταίρου και άλλα) σε ότι έχει να κάνει όμως με το σεξ πιστεύω ότι πολλοί λαοί με επικρατέστερους τους Ασιατικούς και τους λαούς της ανατολικής Ευρώπης δεν έχουν τα ταμπού και τις προκαταλήψεις του σύγχρονου (κομπλεξικού) δυτικού κόσμου (οι οποίοι καταφέραμε να καταστήσουμε τα δύο φύλα εντελώς άνισα). Εδώ λοιπόν θέλω να αναρωτηθούμε γιατί τόσοι πολλοί άνδρες κάνουν τόσα χιλιόμετρα για να βρουν ένα κομμάτι ευτυχίας και να νιωσουν για λίγο γυναίκες, εννοώ ότι από θήραματα όπως είμαστε στις χώρες μας και όχι κυνηγοί όπως νομίζουμε, γινόμαστε πραγματικά θηράματα εις γνώσην μας και το ευχαριστιώμαστε. Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι αντί να ψάχνουμε να βρούμε γιατί κάποιες χώρες έχουν καταφέρει να εξάγουν τουριστικό προιόν όχι μόνο λόγω φυσικών προσόντων, να αναρωτηθούμε γιατί χώρες όπως η πατριδα μας αλλά και άλλες εισάγουν αυτού του είδους το προιόν και αντί να ψάχνουμε να βρούμε γιατί κάποιες δέχονται να κάνουν σεξ αποδεχόμενες μια αμοιβή γιατί κάποιοι επιδιώκουν να κάνουν σεξ έναντι αμοιβής και εδώ για να προλάβω κάποιους δεν εννοώ έναν περιορισμένο αριθμό ανθρώπων που θα μπορούσαν να ανοίκουν και στα δυο φύλλα που είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω προδιάθεσης είτε για οπιοινδήποτε λόγω θέλετε το κάνουν αλλά για το σύνολο των υπολοίπων ανδρών.

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
    • Thailand
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 04, 2009, 09:29:02 πμ »
Συνεχίζω με απόσπασμα απο το βιβλίο...

Κοινά χαρακτηριστικά γυναικών που δουλεύουν σε μπαρ και go-gο.
 -Είμαστε απο το Ισάν.Οι γυναίκες σαν εμάς ειναι πιο μελαχροινές και έχουν επίπεδα πρόσωπα.Καταγόμαστε απο την φτωχότερη περιοχή της χώρας

-Οι άνθρωποι απο το Ισάν δεν έχουν ισότιμη μεταχείριση με τους άλλους Ταίλανδούς.

-Τα παιδιά απο το Ισαν σταματάνε στην 3η,4η ή 6η δημοτικού το σχολείο.Το μόνο προσόν που διαθέτουμε φτάνει για να δουλέψουμε ως υπάλληλοι με τον κατώτερο μισθό ή να μπούμε στην πορνεία.

-Ακόμη και όταν σταματάμε να δουλεύουμε σε μπαρ,έχουμε σοβαρό πρόβλημα.Σπάνια θα μας προσλάβει κάποιος εργοδότης στην ΒΚΚ ή στην Πατάγια διότι φοβάται πως δεν θα αντέξουμε τον ρυθμό της εκάστοτε δουλειάς.
Φυσικά έχουν δίκιο.Αμα εγώ δουλεύω σε ένα μαγαζί και έρθει ένας φάλανγκ το πιο πιθανό είναι να εγκαταλείψω την δουλειά μου.Ο λόγος είναι οτι ο φάλανγκ θα μου δώσει τόσα λεφτά σε μια ημέρα όσο ο μισθός μου  ενος μηνα σε ενα ταϊλανδέζικο μαγαζί.


-Ένας ιδιοκτήτης μεγάλου εστιατορείου στην ΒΚΚ είπε σε συνεντευξή του.Δεν μπορώ να κρατησω υπάλληλο πάνω απο  λίγους μηνες.Δεν μπορώ να ανταγωνιστώ τους τουρίστες και τις προσφορές που κάνουν στις κοπέλες.

-Πάντα είχα την απορία τι κάνουν οι γυναίκες στην Ταιλάνδη όταν αποσυρθούν απο το επάγγελμά μας.Ίσως  γυρνάνε στα χωριά μας να ζήσουν με τις αποταμιεύσεις τους,ίσως παντρεύονται κ.τ.λ
Οι αντίστοιχες δυτικές γυναίκες όμως???
Μετακόμησα στην Σουηδία και ζούσα μια άνετη ζωή μέχρι που ο άντρας μου έχασε την δουλειά του.Αμέσως απαίτησα απο αυτόν να με αφήσει να πάω για δουλειά,όπως και έκανα.Δούλεψα νυχτερινή νοσοκόμα για να κάνω ευκολότερη την ζωή του,όπως έκανε και αυτός για μένα τόσα χρόνια.Έμαθα σουηδικά.Μετά δούλεψα σε στριπ-σόου,μια δουλειά που τόσο καλά ήξερα να κάνω.Η διαφορά ήταν οτι τώρα αισθανόμουνα άνετα και έβγαζα λεφτά χωρίς να χρειάζεται να πουλάω το κορμί μου.



Κοινά χαρακτηριστικά φάλανγκ-πελατών


-Οι τουρίστες που συχνάζουν σε μπαρ και go-gο έχουν στόχο την συντροφιά και το σεξ.Είμαι σίγουρη οτι στην χώρα τους,τους λείπουν πολύ και τα δύο.

1.Σίγουρα δεν είναι και οι ωραιότεροι άντρες στον πλανήτη-γη.Δεν μοιάζουν καθόλου με τους δυτικούς άντρες που βλέπουμε στον κινηματογράφο ή στην τηλεόραση.Κοινό χαρακτηριστικό τους ειναι μια μεγάλη δόση αυταρέσκειας,που πολλές φορές νομίζουν οτι θα πάνε μαζί μου τσάμπα χωρις να τους χρεώσω.Για αυτό τις περισσότερες φορές αποφεύγουμε τους πιο όμορφους και νεαρούς άντρες.

2.Οι μεγαλύτεροι σε ηλικία άντρες στατιστικά μας πληρώνουν καλύτερα και μας σέβονται περισσότερο.

3.Πολλοί από αυτούς τους άντρες είναι εδώ διότι είναι χωρισμένοι,δεν μπορούν να βρούν ταίρι στην χώρα τους ή δεν επικοινωνούν με τις οικογένειες τους.Μερικές φορές είναι εδώ μόνο για συντροφιά χωρίς να ζητάνε σεξ.Εμείς απο το Ισαν δεν έχουμε τα ιδια κοινωνικά προβλήματα με αυτους.
Αν μπορούσαν έστω και για λίγο να κατανοήσουν το πρόβλημα της Φτωχειας στο Ισαν θα ξέχναγαν αυτόματα τα δικά τους <<προβλήματα>>.

4.Υπάρχουν 3 διαφορετικες συμπεριφορές προς εμάς.
  α.Μας φέρονται σαν γυναικες τους
  β.Μας φέρονται σαν γκόμενά τους
  γ.Μας φερονται σαν σκουπίδι.

Η συμεριφορά μας προς αυτούς είναι ανάλογη της δικής τους.Ότι δώσουν θα πάρουν πίσω.

5.Πολλές φορές οταν δουλεύουμε σε μπαρ οι ξένοι πιάνουν τον κώλο μας,το στήθος μας κ.τ.λ
Αυτό το σιχαινόμαστε!!!Οι βάρβαροι νομίζουν οτι το κορμί μας είναι δικό τους.Το χούφτωμα αυτό για εμάς ισούται με ΒΙΑΣΜΟ και μας εκνευρίζει αφάνταστα,όσο και αν σας ακούγεται παράξενο.Πόσες φορές έχω σκεφτεί να τους βγάλω φωτογραφίες μεθυσμένους στο μπαρ και να τις στείλω στις μανάδες τους,στα παιδιά τους και στις γυναίκες τους...


kachakohchang

  • Επισκέπτης
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 04, 2009, 09:38:49 πμ »
ωραιο αποσπασμα...
Οταν εισαι γυναικα σε κανει να "βλεπεις" τους αντρες με αλλο ματι...
Α ρε δυνατο φυλλο...
Τελικα ακομα μια φορα επιβαιβεωνεται οτι οι αντρες ναι μεν ειναι πιο αναμενομενοι απο τις γυναικες αλλα παντα σκεφτονται με δυο εγκεφαλους...

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
    • Thailand
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 04, 2009, 09:43:15 πμ »
ωραιο αποσπασμα...
Οταν εισαι γυναικα σε κανει να "βλεπεις" τους αντρες με αλλο ματι...
Α ρε δυνατο φυλλο...
Τελικα ακομα μια φορα επιβαιβεωνεται οτι οι αντρες ναι μεν ειναι πιο αναμενομενοι απο τις γυναικες αλλα παντα σκεφτονται με δυο εγκεφαλους...

Να μπόριες(μπορούσες) με τα ματια μου να δεις την ομορφία σου,
να δεις το πως μου φαίνεται να με πονεί η καρδιά σου.


Κρητική λαική μούσα


Υπάρχουν και αντρικές ευαισθησίες απέναντι στο δυνατό φύλλο...
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 04, 2009, 09:54:05 πμ από Oytopikos »

kachakohchang

  • Επισκέπτης
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 04, 2009, 09:55:42 πμ »
ναι σιγουρα...
Οι χειροτεροι ειναι οι γραβατωμενοι "κουστουμακηδες" οι δηθεν που εκει κατω ειναι ανωνυμοι κ κανουν αυτα που στην Ελλαδα πρεπει να πληρωσεις αδρα για να τα καταφερεις
Εσεις οι αντρες αν θυμοσαστε εστω για μια φορα οτι γυναικα σας εχει χαρισει τη ζωη σας ο κοσμος μας θα ηταν πολυ καλυτερος...
Μας κατηγορειτε για πολλα...δεκτο...κ εμεις το ιδιο.. εχουμε ομως μια πολυ σημαντικη διαφορα ειμαστε πιο συναισθηματικες κ πιο ευθραυστες αυτο ηταν ανεκαθεν πολυ δυσκολο να το κατανοησετε.
Η κοπελα που κανει αυτη τη δουλεια δε παυει να ειναι γυναικα..
Ολοι καταδικαζετε μια κοπελα που εχει βρεθει με πολλους αντρες ειτε πληρωνετε ειτε οχι...
Εσεις στη ζωη σας με ποσες γυναικες εχετε παει?
Γιατι εχουμε διαφορετικη αντιμετωπιση στον ερωτα, στη σχεση, στη δουλεια, στην κοινωνια? ? ? ? ? ? ?

Αποσυνδεδεμένος antaios

  • ****
  • Μηνύματα: 683
  • Φύλο: Άντρας
  • Είχα αρκετό μυαλό για να ζήσω τη ζωή μου ανόητα.
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.8 Firefox 3.0.8
Απ: You like me? My name is Lon
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 04, 2009, 11:52:25 πμ »

ωραιο αποσπασμα...
Οταν εισαι γυναικα σε κανει να "βλεπεις" τους αντρες με αλλο ματι...
Α ρε δυνατο φυλλο...
Τελικα ακομα μια φορα επιβαιβεωνεται οτι οι αντρες ναι μεν ειναι πιο αναμενομενοι απο τις γυναικες αλλα παντα σκεφτονται με δυο εγκεφαλους...

μην μας βαζεις ολους στο ιδιο καζανι οπως δεν βαζουνε και εμεις εσας
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 04, 2009, 11:53:45 πμ από Oytopikos »
Όποιος ξέρει τους άλλους έχει γνώση. Όποιος ξέρει τον εαυτό του έχει σοφία.