ΓΕΝΙΚΑ > ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

Εσύ Πόσες Μετράς;

(1/117) > >>

petroso:
Εσύ πόσες μετράς για την επίτευξη της "ηδονής";
Και για να μην μας παρεξηγήσουν μερικοί ηδονή είναι αυτό που νιώθει κάποιος μετά την επίτευξη ενός στόχου ...

Αριστοτέλης (Η επιδίωξη τής ηδονής είναι καθολικό φαινόμενο και στους ανθρώπους και στα ζώα, άρα η ηδονή είναι κάποιο άριστο αγαθό.) Η,1153b, 25-26.
                                                                                                                                    http://www.kapatel.gr/matrix/science/philoso/idoni.htm

Βοηθήστε με λίγο, πετάω στις 29/6 πόσες μετράω 30 ή 31; πόσες μέρες μου μένουν για την επίτευξη της ηδονής;

ladybirdsstar:
Δυστυχως δεν εχω παρομοιο στοχο αυτη την περιοδο ...οποτε....σε ζηλευω τι 29 τι 30 τι 31????
Σημασια εχει οτι θα φυγεις..

Σβηνε απ το ημερολογιο τις μερες με μεγαλο Χ

Pascal:
11 μερούλες ακόμα (πετάω 10/6) αλλά δεν περνάνε με τίποτα.......ενώ όταν είσαι εκεί πώς "τρέχουν" οι άτιμες!!!

kiva:
Αρχή Αυγούστου , και πάντα κάνω σαν να πηγαίνω για πρώτη φορά τόσα χρόνια και δεν μπορω να την χορτάσω , θεική Ταιλάνδη.

lostromos:
εγω 1η Αυγουστου κοντα με τον kiva.δεν μετραω ομως.περσυ οι τελευταιες μερες δεν περνουσαν με τιποτα γι'αυτο αποφασισα φετος ουτε βαλιτσα να μην αρχιζω να ετοιμαζω παρα μονο τις τελευταιες ωρες.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση