ΓΕΝΙΚΑ > ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

Σχολιασμός-συζητηση---> Απ:οι έλληνες τις ταϊλάνδης

(1/5) > >>

MARINER:
αν ειναι να συναντας μονιμο ελληνα στην ταυλανδη και να σου προσφερει βοηθεια τυπου sinebreuoune να λοιπει το βυσινο

brainlaugh:
ωραια πες μας τώρα και ποιος είναι αυτός και που βρίσκεται, ώστε να πηγαίνουμε πιο συχνα...

no money no honey:
 δυστυχώς είναι πολύ γνωστός σε πόλους αλλα δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε ονόματα ούτε σε συκεκριμένο μέρος θα ήθελα  μονο na pw ότι όταν η κοπέλα σας τοη κοιτει στα ματια και χαζογελάει δεν είναι από αμηχανία. το νου σας φiλοι συνταξιδιώτες

mai_tai:

--- Παράθεση από: no money no honey στις Νοέμβριος 13, 2009, 17:19:18 μμ --- δυστυχώς είναι πολύ γνωστός σε πόλους αλλα δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε ονόματα ούτε σε συκεκριμένο μέρος θα ήθελα  μονο na pw ότι όταν η κοπέλα σας τοη κοιτει στα ματια και χαζογελάει δεν είναι από αμηχανία. το νου σας φiλοι συνταξιδιώτες

--- Τέλος παράθεσης ---
Aνοιξες μεγαλο θεμα φιλε μου...-απλα σκεφτομαστε λιγο λαθος....-τωρα σε πειραξε που ο αλλος  ειναι μορνταρης η οτι η κοπελα σου παρασηρεται ευκολα...??!!!δηλαδη αν ειχες καποια σχεση εδω και στην δουλεια της ειχε τετοιου ειδους ενοχλησεις θα εφταιγε τ αφεντικο της παλι..??  εκτος και αν εχεις απαιτησεις αποκλειστικοτητας σε σχεσης ...εφημερες να το πω...!!μιλαω γενικα παντα φιλε μου..

no money no honey:
καλε μου φιλε μάλλον δεν κατάλαβες καλά δεν με πείραξε η αποκλειστικότητα αλλα η π@@@@ια  πίσω από την πλάτη μου η καλύτερα προστά στα ματια μου.και μιλάω γενικά δεν συνέβη σε μένα

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση