Αποστολέας Θέμα: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα  (Αναγνώστηκε 135161 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PATTAYA66

  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
  • ประเทศไทย
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 04, 2010, 16:55:46 μμ »
φιλε μου σε κάθε ταξίδι όλοι μας ερωτευόμαστε και φεύγουμε ερωτευμένη πίσω στην ελλάδα αλλα πρέπει να καταλάβεις κάτι το μεγαλύτερο ποσοστό τον κοριτσιών εκεί μας βλέπουν σωσίβια που θα τις σώσουμε από την μιζέρια τους και έτσι απλά σε κάνουν να πιστεύεις ότι είναι τρελα ερωτευμένες που δεν αποκλείω μερικές από αυτές όντως να νιώθουν αισθήματα αλλα επικρατεί το ένστικτο επιβιώσεις άρα κοιτάζουν να δουν πως θα βρούν ένα καλύτερο χορηγό που να κάλυψη και τα δικά τους και τον παιδιών που πιθανόν να έχουν και τις οικογενειας τους τα έξοδα!οποτε λίγο προσοχή κανε μερικά ταξιδάκια προς την χωρα του χαμόγελου και θα ανακαλύψεις πολλά που με την πρώτη ματια δεν φαίνονται!!επίσης θα σου πρότεινα να δεις και το έργο που έχουν ποστάρει εδώ τα παιδιά to0 σόι cowboy δείχνει την εικόνα που έχουν οι tahilandoi για εμάς τους falang όπως μας αποκαλούν!!!
h thai einai mia porta ama den eisai etimos na tin anixeis diploklidosetin kai vale kai pola louketa asfalias an eisai etimos kai tin anixeis den exei epistrofi.......!!!!!

Αποσυνδεδεμένος phohm phuy

  • ***
  • Μηνύματα: 254
  • Happiness is the absence of fear and greed
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.55 Chrome 5.0.375.55
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 04, 2010, 18:44:13 μμ »
φιλε μου σε κάθε ταξίδι όλοι μας ερωτευόμαστε και φεύγουμε ερωτευμένη πίσω στην ελλάδα αλλα πρέπει να καταλάβεις κάτι το μεγαλύτερο ποσοστό τον κοριτσιών εκεί μας βλέπουν σωσίβια που θα τις σώσουμε από την μιζέρια τους και έτσι απλά σε κάνουν να πιστεύεις ότι είναι τρελα ερωτευμένες που δεν αποκλείω μερικές από αυτές όντως να νιώθουν αισθήματα αλλα επικρατεί το ένστικτο επιβιώσεις άρα κοιτάζουν να δουν πως θα βρούν ένα καλύτερο χορηγό που να κάλυψη και τα δικά τους και τον παιδιών που πιθανόν να έχουν και τις οικογενειας τους τα έξοδα!οποτε λίγο προσοχή κανε μερικά ταξιδάκια προς την χωρα του χαμόγελου και θα ανακαλύψεις πολλά που με την πρώτη ματια δεν φαίνονται!!επίσης θα σου πρότεινα να δεις και το έργο που έχουν ποστάρει εδώ τα παιδιά to0 σόι cowboy δείχνει την εικόνα που έχουν οι tahilandoi για εμάς τους falang όπως μας αποκαλούν!!!
  μην κρινουμε εξ παταγιας τα αλλοτρια
still you may find a gem amongst them

Αποσυνδεδεμένος PATTAYA66

  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
  • ประเทศไทย
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 04, 2010, 18:53:48 μμ »
έχεις δίκιο η pattaya δεν αντιπροσωπεύει όλη την thailand απλά και σε άλλες περιοχές τις ταϊλάνδης που έχω πάει πάνω κάτω μια τέτοια νοοτροπία υπάρχει βεβαια δεν το συζητάμε υπάρχουν και εξαιρέσεις και πραγματικά εύχομαι ο φίλος να έχει βρει μια τέτοια εξαίρεση!!!
h thai einai mia porta ama den eisai etimos na tin anixeis diploklidosetin kai vale kai pola louketa asfalias an eisai etimos kai tin anixeis den exei epistrofi.......!!!!!

Αποσυνδεδεμένος phohm phuy

  • ***
  • Μηνύματα: 254
  • Happiness is the absence of fear and greed
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.55 Chrome 5.0.375.55
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 04, 2010, 18:54:32 μμ »
μιλαγαμε 3 μηνες online ολη μερα σχεδον και 2 εβδομαδες που την ειδα κατω. Το σχεδιο που ειχαμε μολις εφυγα χθες ηταν να καναπαω τελη ιουλιου για περισοτερο χρονο αυτη την φορα αλλα απο την εμπειρια μου φαινεται καλη κοπελα και σκεφτηκα γιατι να χανω χρονο και να την φερω εδω και της το προτεινα.
Ασχετο με τα παραπάνω αλλα χρειάζομαι μια συμβουλη απο εμπειρους. Γνωρισα μια ταιλανδη απο το ιντερνετ και εχω παει κατω για να τη δω , εγω ειμαι 28 και αυτην 23. Της προτεινα να ερθει εδω μονιμα και μου ειπε πως οι γονεις της δεν την αφηνουν να ερθει αν δεν παντρευτουμε...  Τους εχω γνωρισει τους γονεις της με πηγε στο χωριο της, καλοι ανθρωποι φαινονται.  Την ρωτησα εισαι σιγουρη αν παντρευτουμε οτι θα σου αρεσει στην ελλαδα χωρις να την δεις πρωτα και μου ειπε: το χωριο μου το ειδες? και την πιστευω. Δεν μου εκρυψε πως για να την φερω εδω και να παντρευτουμε θελει 8 χιλιαρικα βατ το μηνα να στελνει επειδη θα αφησει τη δουλεια της. Λογικο μου ακουγεται και δεν ειναι πολλα καθως οικονομικα ειμαι καλα. Εδω να πω πως δεν μου εχει ζητησει τιποτα μεχρι στιγμης ουτε απο το ιντερνετ ουτε κατω που ημουν αν και την τραβουσα στα μαγαζια. Υποπτο αλλα ΤΙΠΟΤΑ. Ενα μαγιο γιατι δεν ειχε  και 1-2 βερμουδες με το ζορι.. Οτι δουλευει ειναι στανταρ γιατι την επαιρνα καθε μερα απο την δουλεια της καθως και μιλουσαμε με καμερα απο κει πριν παμε στο νησι.

Το εχει κανεις απο εδω το βημα γαμου με ταιλανδη και βγηκε καλη κοπελα και εχουν παει ολα καλα? Γιατι το σκεφτομαι σοβαρα.
  πρωτα συζητησε με τον ευατο σου,  για το αν εισαι ετοιμος για διμιουργια οικογενειας στα 28 σου,  αν απαντησεις θετικα στη συνεχεια σκεψου γιατι θα προτιμησεις αλλοδαπη για οικογενεια και οχι ελληνιδα,    αν εισαι ξεκαθαρος στις θεσεις σου προχωρα

Συγχώνευση : Ιούνιος 04, 2010, 19:25:50 μμ
φιλε μου σε κάθε ταξίδι όλοι μας ερωτευόμαστε και φεύγουμε ερωτευμένη πίσω στην ελλάδα αλλα πρέπει να καταλάβεις κάτι το μεγαλύτερο ποσοστό τον κοριτσιών εκεί μας βλέπουν σωσίβια που θα τις σώσουμε από την μιζέρια τους και έτσι απλά σε κάνουν να πιστεύεις ότι είναι τρελα ερωτευμένες που δεν αποκλείω μερικές από αυτές όντως να νιώθουν αισθήματα αλλα επικρατεί το ένστικτο επιβιώσεις άρα κοιτάζουν να δουν πως θα βρούν ένα καλύτερο χορηγό που να κάλυψη και τα δικά τους και τον παιδιών που πιθανόν να έχουν και τις οικογενειας τους τα έξοδα!οποτε λίγο προσοχή κανε μερικά ταξιδάκια προς την χωρα του χαμόγελου και θα ανακαλύψεις πολλά που με την πρώτη ματια δεν φαίνονται!!επίσης θα σου πρότεινα να δεις και το έργο που έχουν ποστάρει εδώ τα παιδιά to0 σόι cowboy δείχνει την εικόνα που έχουν οι tahilandoi για εμάς τους falang όπως μας αποκαλούν!!!
  εχω καποιες φιλες στη μπανγκοκ που ειναι στελεχη σε πολυεθνικες, και μεγαλους ταυλανδικους οργανισμους και καθαριζουν  πανω απο 30 χιλιαρικα μπατ το μηνα!  δεν με ενδιαφερει να περιαυτολογησω απλα θελω να δειξω οτι υπαρχει και μια μεσοαστικη ταξη στη μπανγκοκ, που πολλοι δεν γνωριζουν!  κανουν διακοπες στο πουκετ και στο κραμπι, στο μπαλι και στην ιαβα και επαγγελματικα ταξιδια στην κινα και την ν.κορεα, οργωνουν την ασια με λιγα λογια. η μια μαλιστα εχει σπουδασει στη γαλλια και στη γερμανια!  οι γυναικες ειναι καριεριστριες και οπως ολες οι καριεριστριες στο δυτικο κοσμο που εχουν καβατζαρει τα 30, και εξασφαλιζουν στον ευατο τους ενα αξιοπρεπεστατο επιπεδο διαβιωσης, τα κυρια πραγματα που θελουν απο εναν ανδρα ειναι να ειναι γοητευτικος και να εχει προσωπικοτητα!    εχω βαρεθει να ακουω να μιλανε για ταυλανδη και να αναφερονται ολοι στα μπαρ γκερλ της παταγιας!  η δουλεια στα ρυζοχωραφα του ισααν ειναι πολυ σκληρη και για πολλες η παταγια ειναι μονοδρομος!   για αλλες επιλογη!  οπως και να χει παντως το 97% των ταυλανδεζων  ειναι υπεροχες
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 04, 2010, 19:25:50 μμ από phohm phuy »
still you may find a gem amongst them

Αποσυνδεδεμένος NickTh

  • Warned
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 04, 2010, 19:52:37 μμ »
Οκ να δωσω περισσοτερες πληροφοριες αφου το ζητανε καποιοι. Όχι, δεν την γνωρισα στη παταγια που μαλλον εννοει ο φιλος παραπανω. Μενει σε ενα χωριο καμια ωριτσα βορεια απο κορατ.

Οσο για τις οποιες ιστοριες λενε και καλα ειμαι δασκαλα η οτιδηποτε αλλο, δεν ειχα μιλησει μονο με αυτη απο το ιντερνετ, δεν φανταζεστε τι ειχα ακουσει στο ιντερνετ απο διαφορες μετα απο 1-2 βδομαδες  ??? (ειμαι παρθενα, δουλευω δασκαλα και βγαζω 30κ βατ το μηνα και πολλα αλλα γελοια)  Αλλα ειδα και την ταυτοτητα της απο το νοσοκομειο, πραγματι δουλευει χρονια εκει.

Επισης δεν ειχα παει ποτε ταιλανδη πριν μιλησω με αυτην ουτε κολημα ντε και σωνει να ειναι ταυλανδη, μιλουσα και με μια απο φιλιππινες για αρκετο καιρο. Οσο για τον γαμο οχι δεν ξεκινησε η ιστορια γιαυτο το σκοπο, απλα ειχα και εχω αδυναμια  στις ασιατισες, ειχα επισκεφτει και την κινα στο παρελθον και συναντησα μια κοπελα απο εκει, ειδα πολυ συντομα οτι δεν πηγαινε το πραγμα και ξεκοψα απο αυτην.

Οσο το γιατι γαμο με ξενη και οχι ελληνιδα απλα να πω πως ειμαι ατυχος με τις ελληνιδες αλλοι μπορει να ειναι τυχεροι και να βρισκουν αυτο που ψαχνουν εγω οχι και να το αφησω εκει, δεν εχει και τοση σημασια για μενα.

doctortilac

  • Επισκέπτης
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 04, 2010, 20:06:58 μμ »
(οπως και να χει παντως το 97% των ταυλανδεζων  ειναι υπεροχες) στο δούλεμα.

Αποσυνδεδεμένος lostre

  • **
  • Μηνύματα: 103
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 04, 2010, 20:44:09 μμ »
Οκ να δωσω περισσοτερες πληροφοριες αφου το ζητανε καποιοι. Όχι, δεν την γνωρισα στη παταγια που μαλλον εννοει ο φιλος παραπανω. Μενει σε ενα χωριο καμια ωριτσα βορεια απο κορατ.

Οσο για τις οποιες ιστοριες λενε και καλα ειμαι δασκαλα η οτιδηποτε αλλο, δεν ειχα μιλησει μονο με αυτη απο το ιντερνετ, δεν φανταζεστε τι ειχα ακουσει στο ιντερνετ απο διαφορες μετα απο 1-2 βδομαδες  ??? (ειμαι παρθενα, δουλευω δασκαλα και βγαζω 30κ βατ το μηνα και πολλα αλλα γελοια)  Αλλα ειδα και την ταυτοτητα της απο το νοσοκομειο, πραγματι δουλευει χρονια εκει.

Επισης δεν ειχα παει ποτε ταιλανδη πριν μιλησω με αυτην ουτε κολημα ντε και σωνει να ειναι ταυλανδη, μιλουσα και με μια απο φιλιππινες για αρκετο καιρο. Οσο για τον γαμο οχι δεν ξεκινησε η ιστορια γιαυτο το σκοπο, απλα ειχα και εχω αδυναμια  στις ασιατισες, ειχα επισκεφτει και την κινα στο παρελθον και συναντησα μια κοπελα απο εκει, ειδα πολυ συντομα οτι δεν πηγαινε το πραγμα και ξεκοψα απο αυτην.

Οσο το γιατι γαμο με ξενη και οχι ελληνιδα απλα να πω πως ειμαι ατυχος με τις ελληνιδες αλλοι μπορει να ειναι τυχεροι και να βρισκουν αυτο που ψαχνουν εγω οχι και να το αφησω εκει, δεν εχει και τοση σημασια για μενα.
κανε αυτο που θες παραγματικα αντικειμενικα για μενα καλα κανεις και την απαντευεσαι αλλα εδω που ζητας να σου πουν τι γνωμη τους να ξερεισς οτι θα παρεις απαντησεις υποκειμενικες και απο τη δικη τους εμπειρια και τα δικα τους βιωματα.ρωτα και αυτους που παντρευτηκαν ταιλανδες και χωρισαν με την ιδια ευκολια τι πραγματικα ηθελαν απο αυτες.ΘΕΛΑΝ ΕΝΑ ΠΙΠΙΝΑΚΙ ΔΙΠΛΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥΣ....

Αποσυνδεδεμένος NickTh

  • Warned
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 04, 2010, 22:44:45 μμ »
Eμφανισιακα μια χαρα κοπελιτσες βρισκω και εδω σε αλλα υστερουνε :) αλλα ξερω οτι δεν το λες για μενα φιλε lostre, απλα το αναφερω να μην εχεις λαθος εντυπωση για το τι ψαχνω.

Εγω της το ειπα σε καποια στιγμη οτι αυτο που ζηταει δεν ειναι καθολου νορμαλ για εμενα, να της δινω να στελνει εστω και λιγα και μου λεει το ξερω και μακαρι να μην χρειαζοταν να το ζητησω αλλα δεν γινεται αλλιως. Εκει ομως μετα ειδα και την φτωχια της οικογενειας της. Eτσι και αλλιωs θα τα εστελνα απο μονος μου και παραπανω αν γινεται.

Αποσυνδεδεμένος Oytopikos

  • ************
  • Γενικός συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 11003
  • Φύλο: Άντρας
  • สมน้ำหน้า
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
    • Thailand
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 04, 2010, 22:49:43 μμ »
ρωτα και αυτους που παντρευτηκαν ταιλανδες και χωρισαν με την ιδια ευκολια τι πραγματικα ηθελαν απο αυτες.ΘΕΛΑΝ ΕΝΑ ΠΙΠΙΝΑΚΙ ΔΙΠΛΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥΣ....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Ένα πολύ σημαντικό κομμάτι είναι η συμπεριφορά του φάλανγκ  ;)

Αποσυνδεδεμένος lostre

  • **
  • Μηνύματα: 103
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 04, 2010, 22:53:21 μμ »
προς θεου δε το λεω για εσενα γιατι εσυ και μικρη διαφορα εχεις με την κοπελιτσα και εχεις και τισ καλυτερες προθεσεις απεναντι της.ξερω οτι θα παρεξηγιθω απο καποιους σιγουρα μπορει και εγω να  αδικω καποιους μεσα απο το φορουμ παντρεμενους χωρισμενους αλλα και εγω απλα τι γνωμη μου λεω δεν ειμαι παντογνωστης

Αποσυνδεδεμένος sakis_larisa

  • **
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 05, 2010, 00:36:41 πμ »
... Η γνώμη μου είναι πως είσαι πολύ μικρός για να μπεις στα βάσανα ... Αφού δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα, προγραμμάτισε να κατεβαίνεις εσύ συχνότερα και πάρε την απόφασή σου του χρόνου, για να μην πω του παραχρόνου, μην βιάζεσαι ... Αν όντως αγαπιέστε δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα, αν όχι θα το έχεις καταλάβει μέχρι τότε ... Ομολογώ πως και μένα στην ίδια ηλικία το πατρικό ένστικτο με έκανε να παντρευτώ για να κάνω οικογένοια, χώρισα όμως μετά από 3 χρόνια, ευτυχώς χωρίς παιδιά γιατί αν υπήρχε παιδί, ακόμα παντρεμένος θα ήμουνα... Είναι λογικό να είσαι ενθουσιασμένος - ερωτευμένος αλλά αυτό δεν φτάνει για γάμο ... Από την άλλη βέβαια και ο γάμος μια σχέση είναι, όποτε θέλεις την τελειώνεις και ξεκινάς από την αρχή, τα παιδιά όμως είναι πολύ σοβαρό θέμα, είσαι έτοιμος να αντιμετωοίσεις αυτό το ενδεχόμενο ;... Σε κάθε περίπτωση ο χρόνος θα είναι καταλυτικός για την απόφασή σου, οπότε άσε τουλάχιστον να περάσει αρκετός, τουλάχιστον ένα έτος, αν και θα ήταν καλύτερο ένα έτος συμβίωσης και όχι σχέσης εξ αποστάσεως ...

Αποσυνδεδεμένος PaterDemon

  • ***
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • เหมือนกันแต่แตกต่าง
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 05, 2010, 00:44:07 πμ »
αφιερωμενο στο 97% και τις ευχαριστουμε! :)  

Συγχώνευση : [time]Ιούνιος 05, 2010, 00:52:24 πμ[/time]
Φίλε μου για να μάθεις την ωμή αλήθεια για της Ταϊλανδέζες , για τον γάμο και για τα διαζύγια διάβασε χωρίς φόβο και με πάθος το  το site μουείναι στα εγγλέζικα αλλά έχει και μετάφραση στα Ελληνικά πατώντας στην σημαία την Ελληνική.

Και όσο το αν  έχει κάνει  κανείς το βήμα του γάμου τώρα ήμαστε στο βήμα του διαζυγίου. Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα έρθεις. Το μόνο που σε σώνει  διάβασε    το site μου/
Επισης να ανακοινωσω οτι μπορει να μας σωσει και το www.antidiaploki.gr,του βασιλη λεβεντη γιατι οπως λεει και εκεινος μονο εκει διαβαζουμε την αληθεια και ξεστραβωνομαστε ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 05, 2010, 11:08:58 πμ από Oytopikos »

Αποσυνδεδεμένος PATTAYA66

  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
  • ประเทศไทย
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 05, 2010, 01:49:07 πμ »
παιδιά "προσθεου" πάντου  υπάρχουν και καλές και κακές γυναίκες που κοιτάνε να σε φάνε εγώ είχα την τύχη να γνωρίσω και μια κοπέλα όπου δεν είχε καμια σχέση τις κοπέλες που ψάχνουν χορηγούς μια κοπέλα 28χρόνον απίστευτα όμορφη σπουδαγμένη στην γαλλία μιλούσε άπταιστα αγγλικά γαλλικά γερμανικά και λίγα ισπανικά και είχε εταιρία που πουλούσε γη και σπίτια στις τουριστικές περιοχές είχε mesrsedes και περάσαμε τέλεια αν αυτή η γυναικα ήταν στην ελλάδα θα το προχωρούσα σίγουρα  και για δέσμευση παρόλο που είμαι 26 μικρός ακόμα για γάμο υπάρχουν και εξαιρέσει δηλαδή δεν είναι δυνατόν να βλέπεις έναν 45 χρόνο με μια 20χρόνη κουκλίτσα και να πιστεύει ότι είναι μαζίτου για την "ομορφιατου" "προσθεου" δεν έχω τίποτα με τους 45αρίδες απλά πιστεύω ότι πρέπει να κινούμαστε ανάλογα με την ηλικία μας αν έχουμε σκοπό τον γάμο αν έχουμε σκοπό απλά "να περασουμε" καλά εκεί πάω πάσο!!συγγνώμη αν προσβάλω κάποιους με την απάντηση μου δεν είναι αυτή η πρόθεση μου!
h thai einai mia porta ama den eisai etimos na tin anixeis diploklidosetin kai vale kai pola louketa asfalias an eisai etimos kai tin anixeis den exei epistrofi.......!!!!!

doctortilac

  • Επισκέπτης
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 05, 2010, 10:09:33 πμ »


Έτσι θα καταντήσουν αυτοί που δεν βάζουν μυαλό.


« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 05, 2010, 10:49:13 πμ από thailandgr »

Αποσυνδεδεμένος teosep

  • ****
  • Μηνύματα: 606
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Απ: Συμβουλή για σχέση με Ταϊλανδέζα
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 05, 2010, 11:13:05 πμ »
Φιλε ριξε μια ματια στο θεμα του φορουμ "Μελη παντρεμενοι με Ταιλανδεζες " . Εκει πιθανων να βρεις απαντησεις . Παρ'ολα αυτα επειδη σε ενα φορουμ υπαρχουν διαβαθμισεις "γραφικοτητας" και "ηλιθιοτητας" θα σου ελεγα ,να μην ζητας συμβουλες  αλλα απλα γνωμες ,διοτι ολοι αυτοι οι Παταγιανοι και καμμενοι συμβουλατορες δεν ειναι καλυτεροι σου